Melegnek néznék ki?

Figyelt kérdés

Sötét barna hajam van .Mindig is szerettem volna ha szőke lennék . Ha melírokat rakatnák bele akkor melegnek néznék ki ?


Fiú vagyok



2015. jún. 3. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:

melírokat??? tudsz képet mutatni, milyenre gondoltál?

Mondjuk én egy fiúnak nem tudnék melírt elképzelni, a hajfestés, főleg a szőke is szerintem egy kicsit cinkes, de kinek milyen az ízlése... egyik fiú barátomnak volt olyan, hogy elöl oldalt egyetlen tincs volt szőkére festve, és jól állt neki.

2015. jún. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az egész legyen szőke.
2015. jún. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok, köszi a linket. Ez csak highlight, ami szerintem nagyon jó... csajoknál is nagy divat most ez a napszítta hatás, csak nehéz jó fodrászt találni, aki normálisan meg tudja csinálni... az se jó, ha túl platina, de az sem, ha túl sárgás-vöröses. Szerintem vágj bele, ha ismersz hozzáértő fodrászt.
2015. jún. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hülyén néz ki pasinak a melír, de Te tudod.
2015. jún. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha valaki szerint hülyén néz ki pasikon a melír csak keressen rá Jared Leto ra, és megváltozik a véleménye.
2015. jún. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Dehogy néznél ki melegnek, a hajfestésnek nem sok köze van a nemi identitáshoz :D Szóval simán rakathatsz bele melírokat, melírtechnikából meg annyi féle van... el kell dönteni a fodrásszal közösen hogy melyik a legjobb a te esetedben.
2015. jún. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mellesleg nincs olyan, hogy melegnek kinézni. Meleg és meleg között is van különbség, miközben egy heteró is lehet díszpáva. :D
2016. febr. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!