Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Dezodor, stift, spray vásárlás...

Gyuribacsika kérdése:

Dezodor, stift, spray vásárlásakor akármilyen üzletben pl. DM, Rossmann stb. vásárlás előtt megszoktátok szagolgatni a kupakot levéve a termék illatát, egyáltalán lehet vagy szólnak érte ha mindegyikről leszedegetem a kupakját szagolgatás céljából?

Figyelt kérdés
Illetve olcsóbb, jó minőségű parfümöt hol lehet kapni, erre is várnék válaszokat.

2015. jún. 4. 10:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Én nem, mert mindig ugyan azt a márkát veszem és általában jó illatúak a termékei. (OLD SPICE Stift, az a piros) bár belegondolva volt már rá példa, hogy levettem egy újabb terméket és megszagoltam. Figyeltem rá, hogy ne legyen eladó a közvetlen közelemben. Szerintem nem szólnának érte, mert sokan szokták alkalmazni ezt a módszert. :D


Viszonylag olcsó, jó minőségű parfümöt az Iparfumeria.hu-ról szoktam rendelni, bár ezt lehet, hogy eltávolítják, mert reklámnak minősül. Több parfümöt is rendeltem már onnan és mindig meg voltam elégedve. :D

2015. jún. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Le.

Neked mi olcsó? Én dm-ben vettem 2500ért tartós parfümöt.

2015. jún. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az alatt mit értesz, hogy tartós, meddig volt elég, hány ml-es? Dm -ben egyébként férfi illatszer részlegen nem is találtam legutóbb parfümöt hiába kerestem. A női illatszereknél természetesen volt.
2015. jún. 4. 11:49
 4/6 anonim ***** válasza:

Dezodort nem szoktam szagolni, mert én sem akarok olyat venni, aminek jó részét kinyomogattál előttem szagmintának.

A golyóst ha lehet letekerem, és ha megmozdítom a golyót, lehet érezni az illatot.

Tartós parfüm... hát én még olcsót nem tudtam venni. Én a drágább fajtákat használom (pl. Dior, Bvlgari, Nina Ricci és hasonlók), mert hiába veszek mondjuk avonos parfümöt, nem válik be.

2015. jún. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Milyen szempontból nem vált be az Avon, pedig állandóan az ilyen katalógusokat terjesztik, hogy ilyen jó meg olyan jó.Amúgy nálunk a Rossmanba pl. ahogy elnéztem csak a eladó kasszás mögött tárolják a parfümöket, tehát a szagolgatás eleve kizárt oly módon, hogy gondolom csak ha megkéred az eladót, akkor ad neked arról a kasszás elrekesztett helyről, biztos a lopások miatt rakhatták oda vagy nem tudom miért. Amúgy azt is megírhatjátok kedves hozzászólok hogy fiúk vagy lányok vagytok. A női parfümöket ha jól tudom LADY- vel jelölik, míg a férfi meg MEN, jól tudom ?
2015. jún. 5. 10:58
 6/6 anonim ***** válasza:

A golyós fajtát szoktam megszagolni, aztán ha tetszik, megveszem a stiftes változatát.

Ha csak szagolgatod, akkor nem szólnak, de ha magadra kened vagy kifújod a kupakba, akkor igen.

2015. jún. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!