Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Átlagosan legkevesebb mennyi...

Átlagosan legkevesebb mennyi napozással érhető el maximális barnulás?

Figyelt kérdés

Csak a napozás érdekel, most a szolit hagyjuk.


Tudom, hogy ez egyéni, de induljunk ki abból ha valaki viszonylag könnyen barnul, és hagyjuk most figyelmen kívül a leégést, hámlást, ami késleltetheti a folyamatot.


Konkrét számokat írjatok légyszi

pl. hogy napi 2 óra egy héten keresztül, vagy ilyesmi.



2015. jún. 4. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Eloszor is nem mindegy, hogy lekenve vagy sem. En amiota jo ido van, lekenes nelkul, 1 hete minden nap 2 orat kint vagyok, es ugy 70%-ban ertem el a max barnasagom :D Meg 2-3 napra szuksegem van:)Nyaralasnal altalaban napi 5-6 orat vagyok napon, viszont akkor lekenem magam, es olyankor akar 1-2 nap alatt kimaxolom a szinem :D
2015. jún. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Napi 2 óra egy héten keresztül még nem ad barnulást. Egy piros színt kapsz, ami ugye még nem barnulás. Ennek a piros színnek kell idő, amíg "megérik" barnára. Az megint egy hét. Viszont ha tovább napozol, napi 2 órát, akkor viszont már megéghetsz. Szóval kell egy kis idő 3-4 hét, amíg szép barna színed lesz, és nem égett szín.
2015. jún. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez abszolut bortipus fuggo, nekem eleg a napi 2 ora egy heten keresztul es lebarnulok. A pirosas szin nalam csak az elso nap jelentkezik, amikor hosszu ido utan eloszor megyek ki napra. Ugyhogy legyszives ne te tudd mar jobban, hogy en hogy es mennyi ido alatt barnulok :DDD
2015. jún. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ezek szerint ráhibáztam, pedig az csak egy példa volt. :D

Rajtam nem is szokott lenni piros szín, csak ahol megkap a nap, pl. az arcom előfordul hogy leég, de mondjuk a hasam vagy a lábam soha. Rögtön barna lesz. És nyilván minél többször napozok annál sötétebb barna.


De még nem figyeltem meg, hogy mennyi idő után érem el a legsötétebb színt, ezért gondoltam megkérdezem itt. :)

2015. jún. 4. 22:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez valóban bőrtípus függő, maximum 3 árnyalatot változhat a bőrszíned, ezt jegyezd meg.
2015. jún. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!