Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Göndör hajból egyenes haj...

Göndör hajból egyenes haj megoldható?

Figyelt kérdés

Pasi vagyok, 13 éves, ha esetleg ez számít valamit.

Nagyon göndör hajam van, és azt szeretném kérdezni, hogy megoldható lenne e nekem az ilyen haj.

Hajvasalás, hajvágás stb...

Illetve milyen gyakran kéne hajat vasalnom.

Hetente 1x mosok hajat.

Ilyent akarok:(A középső emberke az.)

[link]


Ilyen most:

[link]



2015. jún. 4. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Őszintén? Szerintem kb lehetetlen, hacsak nem mész el 3 havonta tartós hajegyenesítésre. A barátomnak is ilyen haja van és meg akarta növeszteni hosszúra, szóval próbáltuk vasalni, beszárítani meg minden hogy rendesen álljon, ne fölfelé meg összevissza, használtunk rá mindenféle olajat, hajlakk, hajhab, wax, de a haja nem állt sose úgy lefelé és egyenesen, ahogy te is szeretnéd... szóval nekünk nem sikerült a dolog. De ha legközelebb fodrászhoz mész kérdezz rá hátha tud valami módszert erre.
2015. jún. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Milyen az a tartós haj egyenesítés?

Az megoldaná?

Többiek:valaki valami megoldás?

2015. jún. 4. 20:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Megoldható. Én talán azt a tarrós hajegyenesítést ajánlanám, amit az első válaszoló írt. Vagy, ha vasalni szeretnéd lehet azt is csak azt sűrűbben. Hetente talán 3-5 naponta. Attól függ milyen hamar lesz göndör.
2015. jún. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Mert hát ha vizes fésüvel megfésülöm akkor.Hullámosra ki egyenesedik egy darabig.

Igaz még akarom növeszteni egy kicsit és akkor megpróbálkozni ezzel.

A fodrász nem tudna valamit tenni ez érdekében?Vagy valami?

2015. jún. 4. 21:11
 5/5 anonim válasza:
Én 13éves vagyok,és 9-10éves kor körül megtettszett a sima haj.Alapból brutálisan göndör hajam volt.Azóta hetenként hajmosás után vasaltam a hajam,így most folyton egyenes.Viszont ha termálba megyek vagy, valami víz éri,borzasztóan begöndörödik.Én inkább a hajvasalást ajálnlom.
2015. jún. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!