Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 17 éves srác vagyok és sok...

17 éves srác vagyok és sok lány szerint helyes de ennek ellenére betegesen szégyellem a külsömet (arcom) még a buszon is amiért pattanásos vagyok és picit heges az arcom! Milyen kenöcs tünteti el a pattanásokat és a hegeket?

Figyelt kérdés

Minen nap 3-4x mosok arcot Baba Szappanal! én fiú léttemre nem ismerek semilyen csili vili kenöcsöket:S

És egy idő után miért zsírosodik az arcom?Még akkoris ha nem mozgok, csokit nem eszek se mogyit se szotyit semmit! Csak fött kaját, bár szerintem ehez a kajához semi köze

Ti ebben tapasztaltak vagytok és azért irtam ide hogy ne egyből a drága cuccokat vegyem meg hanem tájékozodjak kicsit


2010. febr. 27. 14:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Úgy tudom a szappan szárít,valami spec. bőrápoló kellene,azt meg bőrgyógyász írja fel.A hegeket nem hiszem,hogy eltünteti ,de a pattanásokra biztosan jó.
2010. febr. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

17 évesen még simán lehet problémás bőröd, nem kell szégyellni

sajnos a hegeket nem tudod eltüntetni, szóval inkább ne is nyomkodd az arcod...inkább menj el kozmetikushoz időnként, vagy kérd meg vmelyik ügyes nőrokont, hogy kigőzölés után segítsen rajtad...de tényleg csak akkor, ha érti a dolgát, és fertőtlenítsd

amúgy bemész bármelyik drogériába, és az arcápoló termékeknél találsz kifejezetten problémás bőrre való arclemosókat, tonikokat, krémeket...márkát nem mondok, mert mindenkinek más válik be...próbálgasd

de igazából gyógyszertárban is tudnak jó dolgokat ajánlani

az tényleg jó, ha nem eszel zsíros és cukros kajákat, de emellett igyál sok vizet, és fogyassz sok citrusfélét...mandarint még most is lehet kapni olcsón

remélem, segítettem:)

2010. febr. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ja,és nekem is elég szar a bőröm,én olyan krémet használok,amivel a babákat fürdetik,patikában kapni,mosdókrém a neve és kb.175 Ft-ba kerül.
2010. febr. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ismerős volt a helyzet! én is 17 vagyok de lány! körülbelül 14 évesen jöttek ki rajtam! apáéknak már nagyon panaszkodtam és elvittek a városban a legjobb bőrgyógyászhoz. a férfi azt mondta hogy faggyúmirigy túltengés és szerintem nálad is ez lehet a gond! felírt egy gyószert meg egy krémet(nem ilyne pattanás kezelő krém hanem inkább ilyen szárító krém mindegy) azt mondta h semmi féleképpen ne használjak bőrradírt, tonicot, arc nyugtatót, zsíros dove nivea stb krémet feketeszappant, hintőpor ami ugyan leszárítja a hegeket de még több miteszered lesz de mondjunk ha csak a hegre raksz egy kicsit akkor már egyből lehet látni a változást! még alapozót se használhatam szal semmit. lényeg a lényeg h azóta 3 hét telt el és semmi sincs az arcomon! nagyon szép lett! javaslom neked is h menj el bőrgyógyászhoz de semmi féleképp NE SZEDJ fogamzásgátlót mert egy idő után jobb de ha abbahagyod még több lesz!
2010. febr. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Fogamzás gátlót nem szedek mert srác vagyok xD de azért köszi a tanácsokat én is elnézek egy kozmetikushoz
2010. febr. 27. 15:09
 6/12 anonim ***** válasza:
sztem is mindenképp menj el kozmetikushoz és bőrgyógyászhoz, mert sokféle megoldás van de ott megmondják a nekedvalót.nekemis más kellett pl más egy ismerősömnek,stb.
2010. febr. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
hát igen mert hallotam hogy vannak " bőr tipusok" és mindegyikre más kell! én meg nagyon nem tudom hogy milyen arcom van xD szóval el megyek a jövő héten!
2010. febr. 27. 15:20
 8/12 anonim ***** válasza:
Neoplant krémet keress! JÓ lesz! KOMOLYAN..
2010. febr. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Pattanásokra tökéletes a ClearSkin, ilyen ki kék cuccos 125 mlbe kapható, pattanásokat 1-2 nap alatt eltünteti, reggel és este kend be vele az arcodat, és az ára sem nagy. 800FT.
2010. febr. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ja és nagyon sokáig elég, nekem bevált, imádom(L) :D
2010. febr. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!