Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Két gyantázás közben hogy...

Két gyantázás közben hogy oldjam meg nyáron a szőrtelenítést?

Figyelt kérdés
Borotválni nem igazán szeretném a lábam, mert eddig azt tettem, és erősödik csak a szőr, viszont valamit tennem kell, mert a 40 fokban borzalmas a hosszú nadrág. (Az epilátor nem igazán jöhet szóba, mert az nagyon fáj.) Ilyenkor jó valami krém? Mit tanácsoltok?
2015. jún. 5. 00:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát én az epilatort akartam ajánlani de látom az kiesett.. Én a szőrtelenítő krémekkel nem jártam jól. Nekem olyan erős volt a szőr hogy sokszor kifogott a krémen és nem nagyon tavolitotta el, meg ugyanolyan volt mintha borotvalnam... Esetleg ha kicsit hidegebb idő van (pár napig esik meg ilyenek) akkor várj egy kicsit és letudod gyantázni. Nekem a rövidebb szőröket is kiszedi.
2015. jún. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért akkora baj hogy erősödik? Úgyis leszeded. Télen meg majd gyantáztatsz.
2015. jún. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A szőr nem erősödik a borotvától, ezt már jó pár éve bebizonyították. Levágod, ezért tűnik erősebbnek, ennyi, nyugodtan borotválhatod. Senki nem lett még tőle csubakka. Ennél már csak az epilátor jobb, egyébként az sem fáj, mivel 3-4 naponta csak a néhány kinövő szálat kell kitépkedni vele, kb meg sem érzi az ember. Az első alkalom fáj csak, ha sokat kell kitépni vele.
2015. jún. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A fájdalomhoz pár alkalom után hozzászoksz és meg sem fogod érezni, hidd el! ;)

Valamit valamiért.. én így vagyok vele, az epilátornál nincs jobb, mert a legkisebb szőrszálakat is kiszedi és teljesen simi lesz utána a bőröd. :)


22N

2015. jún. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Simi 🤮🤮🤮🤮 Hányinger
2020. jún. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!