Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Borotalco Invisible dezodor...

Borotalco Invisible dezodor deo stift ALUMENTES - használta már valaki? Mik a tapasztaltok? A dm-en kívül lehet még valahol kapni üzletben?

Figyelt kérdés

#folt #dezodor #izzadásgátló #foltmentes #borotalco #alumentes #aluminiummentes #izzadtságszabályozó
2015. jún. 5. 09:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Te talaltál dm-ben? Én nem :D Merre kell keresni, és mennyibe kerül?
2015. jún. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A Bp. XIV. Bosnyák téri dm-ben vettem a női dezodorok között, 40 ml 1099 Ft az ára. Mivel stift, szerintem nagyon kevés kell belőle, sokáig elég lesz ez a mennyiség. Az illat egyébként unisex, a Férjemmel azóta közösen teszteljük, egyelőre nagy sikerrel, nagyon beválik a szagok ellen! A márka honlapján azóta megnéztem, és úgy láttam, hogy egyedül a dm-et hozza fel forgalmazóként.
2015. jún. 12. 06:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Áhá, ezért nem találtam, mert én férfi vagyok és a férfi dezodorok között kerestem :D Köszi az infót!
2015. jún. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!