Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Szerintetek az gáz,...

Lányok! Szerintetek az gáz, ha "kiszedetem"a szemöldököm? (nem tetoválásról van szó, ritkitatni/formázni akarom, nem tetszik hogy kicsit vastag, bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szeretném a szemöldököm formáztatni, küldök róla privátba képet. Cristiano Ronaldo-nak is ilyen ha jól tudom.Furcsa hogy régen nem foglalkoztam ilyenekkel. ! éve kezdtem szoliba járni, tavaly nyáron kozmetikussal leszedettem a szőrt a felsőtestemről stb. És ha kipróbálnám akkor kit javasoltok Pesten? Meg mennyi id amíg visszanő? - azért kérdezem mert a munkahelyemen mennyire néznének hülyének. Persze összel úgy is leszek 6 hetet táppénzen(sérvre műtenek)


[link]



2015. jún. 6. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz, ha nem nőiesre szeded. A férfi szemöldököt nem úgy kell kiszedni, mint a nőit.

Szedd ki a kóbor szálakat alatta, felette, a két szemöldök között. Ha vannak hosszabb, kiálló szálak, azokat vágd le kisollóval. De ne formázd, ne legyen íves.

2015. jún. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Középen nem ér össze, le szoktam vágni, meg néha csipesszel kiszedem. Pedig pont egy kisit ívesre gondoltam, akkor ezek szerint lehet ez kilőve.De egy jó női kozmetikus meg tudná mondani mi áll jobban, már mint aki érti a dolgát. van róla 2 képem, e-mail cimre küldenék.
2015. jún. 6. 11:09
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az nem gáz, ha kicsit kiszeded középen, vagy kicsit vékonyabbra szeded, de ez a képen már túl íves szerintem, ez már sok egy pasinak.
2015. jún. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben egyetértek az utolsó válaszolóval!
2015. júl. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez arcfüggő is azért. Van akinek jól mutat, ha szép ívesre van szedve, van akinek nem annyira. Ki kell próbálni, elsőre nem nagyon kiszedni, hanem csak fokozatosan, minden alkalommal egyre vékonyabbra és ívesebbre. Látni fogod, mikor lesz elég, és akkor legközelebb már tudni fogod, milyenre ideális. Egy pasinak is tud jól állni a formára szedett szemöldök. :)
2015. júl. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!