Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Befestettem a hajam samponnal....

Befestettem a hajam samponnal. Az eredeti szinem barna ės szőke sampont vâlasztottam mert azthittem kevėsbė fogja majd be. De a vėgeredmėny nemigazán tetszik. Mondtok valami otthoni praktikát ami kicsit kiszedi ezt a szint?

Figyelt kérdés
.
2015. jún. 1. 17:51
 1/6 anonim válasza:

Ez velem is előfordult már:) de én vilagositani akartam a szokevel a festett barnat. Hat fura lett :D

Sok hajpakolast szoktam csinalni es azok jot szoktak átmenetileg tenni. En pl kaves hajpakolast szoktam felrakni összekeverem a kávét tojással stb bekenem vele a hajam par órára fent hagyom es a kávé sötétebbé tette a hajam. Meg jo kávé illata volt utana neki :D viszont elore szólok hogy a kávét rettentően nehez kimosni a hajadbol mert ügye ilyen pici szemekbol áll :) ha ez se segít akkor menj fodrászhoz es o valami normalis festékkel megpróbálja helyrehozni.

2015. jún. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen samponnal? Ami szőkít az hajfesték, nem sampon. És nem lehet kiszedni, csak visszafesteni a barnát.
2015. jún. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Milyen fajta a sampon?
2015. jún. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Palette volt a termėk.

Az elsőnek köszönöm

2015. jún. 1. 19:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez tartós színező, nem tudod kiszedni, max ráfesteni.
2015. jún. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ami világosít, az hajfesték - tök mindegy, hogy a gyártó samponnak nevezi vagy bárminek. A színezők sem tudnak világosítani a hajon, nemhogy egy sampon, ami tisztításra való...

Egyébként mi nem tetszik rajta?

2015. jún. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!