Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit gondoltok a szakállról,...

Mit gondoltok a szakállról, borostáról?

Figyelt kérdés
Elgondolkoztam a szakáll növesztésén mert a baráti társaságomból már többen mondták hogy jól állna, de kicsit beparáztam tőle, hogy 18 évesen hogy hatna. Az "alapanyagom" meglenne hozzá, már szépen nő az arcom minden részén a szőr, de félek tőle hogy mégis hogyan állna, meg hogy 18 évesen nem túl korai ez főleg hogy középsulis vagyok még, nem hatna igénytelenül és a lányok, nők mit szólnának hozzá? Szóval elég zűrzavaros lett ez az egész, de remélem tud valaki válaszolni. :)

2015. jún. 6. 18:02
 1/10 A kérdező kommentje:

Szóval hogy úgy összegezzem valamennyire a gondolataimat. Szerintetek 18 évesen nem túl korai? Suliban szólhatnak miatta? Hathat igénytelenül a dolog sokak számára? Lányok, nők mit gondoltok ha egy férfi szakállas? Szívesen várom azt ha egy férfi ír azzal kapcsolatban hogy hogyan kell "gondozni", ápolni. :)

Azzal kapcsolatban hogy hogy állna is szívesen kérnék véleményt de képküldéssel már sokszor megjártam, úgyhogy tényleg csak olyan írjon rám légyszíves aki rendesen véleményez, de egyáltalán visszaír. :)

2015. jún. 6. 18:11
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszik a szakáll, borosta. Számomra ez nagyon férfias ami rám vonzóan hat és nem számít, hogy az illető 18 vagy 38 éves. Ha többen mondták már, hogy jól állna szerintem vágj bele. :) Nincs mit vesztened. :) Ha gondolod küldj képet, én biztos, hogy válaszolok és adok tanácsot, segítek. 21/L
2015. jún. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, nekem 16 évesen körszakállam van, és sokan mondták, hogy jól áll!
2015. jún. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a szakáll akkor hat igénytelenül, ha ritka. De ha megvan az "alapanyagy", akkor érdemes megpróbálni. Maximum, ha nem tetszik, levágod.

Szerintem jól néz ki a szakáll. 20l

2015. jún. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem a borosta nagyon tetszik, a szakáll pedig semmilyen férfin nem tetszik.

De a borosta kifejezetten tetszik, főleg a sötét hajú pasiknál jön be, sötét borosta.


31/N

2015. jún. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. :) Örülnék ha még többen válaszolnának. :)
2015. jún. 6. 23:56
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia, én 19 éves srác vagyok, és nekem is 18éves korom óta van rövid szakállam, nekem is azt mondják, hogy nagyon jól áll, a lány ismerőseim középsuliban "megfoghatom" :D


én szakállnyírót használok, ezenkívül egy kis balzsamot szoktam rárakni este arcmosásnál, h puha legyen, ha bármiben tudok segíteni, akkor írj nyugodtan!

2015. jún. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A borosta, főleg a fekete/barna hajúaké szexi, de a szakáll nem jön be.

18/L

2015. jún. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a szakáll irtó vicces tud lenni :D Nekem a borosta és a szakáll is bejön. 19/l
2015. jún. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nekem a borosta bejön, de a szakáll nem annyira... De ha a barátom akar én nem tartom vissza, elfogadom úgy is :) de ez mind nézőpont kérdése...
2015. jún. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!