Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Használt már valaki kénes...

Használt már valaki kénes szappant vagy bioptron lámpát pattanások kezelésére? Van bármelyikkel is tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy ezek jók a pattanások ellen, és ha lenne valamelyikkel jó tapasztalatotok, én is vennék.

2015. jún. 7. 10:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

kénes szappant igen, de nekem nem vált be.

mondjuk alapból a szappanok sem jöttek be, nagyon szárítanak, és erre a bőr csak még több zsírral reagál.

meg a kén szaga is rajta maradt a bőrömön, hiába mostam át ezerszer. : D de próbáld meg, hátha neked bejön.

a bioptronról én is sok jót hallottam, de nem vettem, mert drága egy ilyen lámpa, pláne ha nem válik be.

2015. jún. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A kénes szappanról nincsen tapasztalatom, de a bioptron lámpát csak ajánlani tudom! Nekem gyerekkoromból nagyon sok hegem maradt amik elég mélyek, és azokat is szépen eltünteti idővel. A pattanásokra is nagyon jó. Ezeken kívül még nagyon sok dologra jó, olvass utána, sok jó dolgot találsz róla, amik valóban igazak is.

Egyébként, ha nem szeretnél venni otthonra, mert azért nem 2 forintba kerül, akkor a Sensolite fényterápiát tudom ajánlani! Én is járok és tényleg szinte csodát tesz a bőrömmel! Ez se túl olcsó, de vannak jó akciók, meg bérletek és hatasosabb is, mint a Bioptron lámpa. Erről itt tudsz olvasni(mármint a sensoliteról):

[link]


Esetleg ha van kérdésed, írj nyugodtan, hátha tudok segíteni!

2015. jún. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget. Amúgy van itthon Bioptron lámpa :D
2015. jún. 12. 06:35
 4/5 anonim válasza:
A Bioptron lámpa tényleg jo, egy nap után lehet látni a hatását . Viszont ne használd túl sokat túl gyakran mert tönkre megy...tapasztalat:(
2015. júl. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A bioptron lámpa jó, de nem mindegy milyen színnel kezeled! Az egyes betegségeket különböző színekkel kell kezelni. A gyárilag ajánlott sárga szín nem mindenre hatékony. Itt találod melyik szín mire jó a bioptron lámpa esetén: [link]
2020. szept. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!