Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanások kialakulásában...

Pattanások kialakulásában mekkora szerepet játszik az életmód? (mozgás, szabad levegő stb. )

Figyelt kérdés

Rajta most így ősszel-télen elég sok jött ki. De ami azt illeti nem is erőltetem meg magam mozgás terén. Nagyon keveset vagyok szabad levegőn, sokat számítógépezem, ehhez még a gép előtti stressz is hozzájön.


Sztetek ha egy időre felfüggeszteném a gépezést, mozognék kinn az udvaron, időben feküdnék-kelnék + normális táplálkozás, segítene valamit?


2010. febr. 27. 19:39
 1/1 anonim válasza:

Biztos, hogy segít abban, hogy egészséges legyél. Viszont a pattanások sajnos általában a hormonok miatt jelennek meg. A táplálkozás is számít, természetesen, de ha tinédzser vagy akkor nincs mit tenni, egy darabig el kell viselned őket. Nekem 10 éves korom óta van miteszer az arcomon. Eleinte az orcán volt, utána már az orromon is, és végül a homlokomon. Na meg amikor begyullad az a legjobb, hiába van megfelelően tisztítva, meg mindenféle csodakrémekkel kenve, egy pár napig biztos ott marad. Sajnos ez van. Ha hajlamos vagy rá, akkor egész életedben végig kísér, persze idővel enyhül, de megmarad. Anyukámnak mielőtt megjön midig kijön egy pár, és nekem is. Lehet ez most elkeserít, de el kel fogadni! :) Viszont az mozgás az nagyon fontos! Inkább, mint a gép előtt senyvedni éjjel-nappal!

16/L

2010. febr. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!