Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok nekem mondani hatásos...

Tudnátok nekem mondani hatásos tippeket a gyorsabb hajnövekedésre? Tapasztalatból ha lehet!

Figyelt kérdés

Semmi bajom a hajammal csak annyi hogy eléggé lassan nő.És ha nő is inkább dúsabb lesz mint hosszabb,most vettettem anyukámmal egy ricinus plus-ot,ma kentem fel először eléggé oljaszerű,és kicsit büdös is.Olvastam róla h sűrűbb és erősebb lesz tőle a haj de sokaknak meg pl. hullik tőle a haja.

Előre is köszi a válaszokat..15/L



#hajnovekedes.tippek.tanacsok
2015. jún. 7. 21:03
 1/2 anonim ***** válasza:
A hajnövekedés gyorsasága a genetikán múlik, se ricinus se semmi más nem fogja ezt megváltoztatni. Havi 1 cm az átlagos növekedés. Ha töredezik a hajad akkor vágasd, mert másképp azt fogod majd észrevenni hogy több törik le mint amennyi nő.
2015. jún. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Állítólag a napfénytől gyorsabban nő. Ez nem azt jelenti hogy egy kicsit napon vagy hanem átlagosan sokat vagy napon például nyáron
2015. júl. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!