Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Piszkálnak a barna bőröm...

Piszkálnak a barna bőröm miatt! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem tudom, hogy mit tegyek. Spanyol-zsidó származású lány vagyok, és rengeteget piszkálnak, hihetetlen, de legtöbbet családon belül. A családtagjaim nagy részén egy kis kreolos bőrön kívül más nem látszik, de engem bizony igencsak sötét színnel áldottak meg, és ezért folyton belémkötnek, hogy olyan vagyok, mint egy cigánylány. Mit tehetnék? Fogadjam el, hogy ez vagyok én? Vagy alapozókkal, festékekkel változtassak? A barátom elfogad, de a családommal élek.

2015. jún. 8. 15:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Fogadd el, az egész tested nem alapozózhatod.
2015. jún. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Maradj ahogy vagy!!! nincs szebb egy kreol boru lanynal, a csaladtagjaid meg csak irigyek! :) amugy meg nem hinnem, hogy verkomoly meglalazaskent mondanak neked. Azt hiszik viccesek, de ne hallgass rajuk :)
2015. jún. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem sokan még irigylik is a barna bőrödet :) Örülj, hogy neked nem kell szolizással, önbarnítókkal vacakolnod. Fogadd el magad ilyennek, biztosan nagyon jól nézel ki így.
2015. jún. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Engem meg a hófehérke bőröm miatt piszkál mindenki, és ezen sem tudok változtatni, mert nem mehetek napra se szoliba, olyan érzékeny. Cserélünk? :D
2015. jún. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek! Sajnos nem tudom, hogy komoly-e vagy sem amit mondanak, de addig vitték el, amíg például ki nem szőkítettem a hajam, amit, ugyan meg nem bántam, sőt meg is tetszett, csak ekkora változtatásra vettek rá
2015. jún. 8. 16:09
 6/11 A kérdező kommentje:
amikor írtam, még kettő válsz volt, bocsánat! inkább mindenkinek köszönöm!
2015. jún. 8. 16:10
 7/11 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele, inkább légy büszke a származásodra! Sose hagyd, hogy más emberek véleménye befolyásoljon. Próbáld meg elfogadni magad olyannak, amilyen vagy: változtatni rajta úgyse fogsz tudni, csak rossz kedved lesz ha mindig ezen rágódsz. Az alapozók nem fognak segíteni ezen a problémán szerintem. :/

Egyébként tényleg szépek a kreol bőrű lányok, én mindig irigykedem, hogy milyen gyönyörű bőrük van. (Nekem hófehér a bőröm, én meg azt utálom... :D) Fel a fejjel! :)

2015. jún. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is szép a kreol bőrszín, Engem is a fehér bőröm miatt piszkáltak, most van egy kis színem és így jobban érzem magam. Ne törődj az ilyen emberekkel, barátod is van aki elfogad. Hidd el sokan csak irígységből szólják meg a bőrszíned mert magukkal nincsenek megelégedve. Ez nem csak bőrszínre igaz hanem akármivel kapcsolatban.
2015. jún. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ne foglalkozz velük
2015. jún. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ismerős szituáció! Nekem ráadásul a tesóm hófehér, én meg teljesen kreol vagyok, fekete szem és nagyon sötétbarna haj. Ráadásul temperamentumban is inkább 'délies' vagyok, így én is gyakran kapok 'cigányos' jelzőket. Amikor kisebb voltam , még a suliban is piszkáltak, utáltam... megértem a helyzeted :)
2015. jún. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!