Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért áll minden lófejűnek...

Miért áll minden lófejűnek jól, ha nincs frufruja, nekem meg még frufruval is gáz?

Figyelt kérdés

Nekem is hosszúkás, nyújtott fejem van, persze jóó nagy homlokkal. Egyszerűen nem tudok mit kezdeni a lófejemmel, frufruval is nagyon rondának érzem, nem áll be olyan jól, mint akinek szép, formás, rövid és lapos a homlok része.

De nekem ugye egy katasztrófális boltozat, a hajtövemtől a szemöldökömig 7 cm. A teli frufru übergáz, mivel szanaszét állna, ugye a 7 cm-es haj nem áll úgy a helyén , ahogy kell. Oldalfrufrum van már több éve, de nagyon utálom, zsíros a bőröm így nyáron, és rosszul vagyok, ha beleér a homlokomba. Ha feltűzöm,akkor meg szinte csak a nyerítés hiányzik... Mit csináljak? Tudnátok tippeket ajánlani frizurához?



2015. jún. 8. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tuti nem olyan vészes, mint amilyennek beállítod. Nekem is mindig gondom volt a homlokommal, de elfogadtam, szarok rá, olyan hosszú a frufrum, mint a hajam, és én jól érzem magam így. Zavart a telifrufru, az oldalfrufru, utáltam hogy fogdosni kell, hogy igazgatni kell, és ettől zsírosodik. Szarok rá, így érzem jól magam. Szard le te is, érezd jól magad.
2015. jún. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szarjam le tényleg?
2015. jún. 8. 18:43
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szard le, tényleg. :) Ne legyél ilyen negatív önmagaddal szemben, találj egy olyan megoldást, amivel kényelmesen érzed magad.
2015. jún. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha frufrud van azt mindig be kell állítani, másoknak sem magától áll be tökéletesre, hanem a beszárítástól meg wax, hajhab, hajlakktól. De persze ha nem akarsz frufrut nem kell, legyen egy rövidebb, max vállig érő, ha lehet hullámos/göndör hajad, az áll legjobban hosszúkás fejhez.
2015. jún. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 opened paradise ***** válasza:
100%

Sz..rni rá!

Nálam a frufru már amúgyis nyerő lenne :D

2015. jún. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!