Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit gondoltok ez a fazon a...

Mit gondoltok ez a fazon a pasiknak nem ciki most már (kép)?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]



2015. jún. 8. 22:03
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
50%

Én próbálkoztam ezzel a hajjal, 2 hét után rájöttem, hogy ez már akkor gagyi volt, mikor kipattant valaki fejéből. Láttam egy videót yt-n, ahol trollok levágják titokban a fiúk fejéről azt a hagymát. Esküszöm jót tettek velük

f18

2015. jún. 9. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
50%

Előző vagyok

Hirtelen eszembe jutott, hogy az ismerősi körömből pont azoknak van ilyen haja, akinek 0 stílusérzéke van és sodródik a divattal. Én is követem a divatot, de ez nekem már nem fér bele, mert szerintem röhejes

2015. jún. 9. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
szerintem ha oldalt is megfelelően hosszú, akkor nem rossz, de a felnyírt változata borzalmas.
2015. jún. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
szerintem ha illik a pasi arcához, stílusához, akkor jól tud kinézni.
2015. jún. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Szerintem az a cops idiótán néz ki, mintha szamuráj akarna lenni.
2015. jún. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Idétlen.
2015. jún. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Van akinek jól áll, de a legtöbb fiúnak nagyon béna.
2015. jún. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy ciki lenne. Legalábbis olyan szinten nem, mint az ecsethaj meg a szopottgombóc előre fésült haj, hogy lépten-nyomon ezt cikizzék az emberek. Nyilván nem mindenkinek tetszik, mert akik csak a divatsrácokat vagy csak a konszolidált férfiakat szeretik, azoknak úgysem fog bejönni.
2015. jún. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Milyen az az előre fésült haj?


Ez a viselet nem sokaknak jön be.

Ez is divat és inkább hajaz az ecsethajra:)

2015. jún. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Tényleg az ecsethaj a másik "trendi" frizura. Miért nem maradnak a pasik inkább egy egyszerű rövidre vágott, mindenféle flanc nélküli hajviseletnél ilyenkor. Divatosak akarnak lenni de végül ezekről a hajakról inkább a majmolás jut mindenki eszébe nem?
2015. jún. 9. 15:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!