Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha nem szivacsos a bikini...

Ha nem szivacsos a bikini felső része az ciki? (egyszerű háromszög fazon) Ha például fázik valaki és a mellbimbója átlátszik kicsit?

Figyelt kérdés
2010. jún. 13. 11:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%

nekem is van olyasmim is, aminek nincs szivacsa. én nem szeretem nagyon, mert amúgy sem nagyok a melleim. de azért hordom, ha már egyszer megvan :) . szerintem nem az hogy ciki, de a szivacsos jobban néz ki.

ha nagyok a melleid, akkor végülis a szivacs nélküli való neked... ;D

14/L

2010. jún. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát közepesek a melleim, nem vagyok lapos sem de nagy mellű sem.Csak aggódom, hogy ha látszik a bimbó, akkor az nem gáz e. Mert olvastam, hogy az undorító, ha kissé látszik. A fürdőruha egyébként sötét színű.
2010. jún. 13. 11:54
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Ha a másik ember látja rajtad, hogy zavarba vagy mert átlátszik, akkor hidd el hogy neki se fog tetszeni. Ha pedig azt veszi észre, hogy egyeltalán nem érdekel a dolog, akkor őt se fogja. És ez tényleg így van..
2010. jún. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%

Szia!


Nekem is van ilyen nem szivacsos fürdő rucim, és egyáltalán nem hordom, pont ezért, mert ha fázom a mellbimbóm átlátszik, és ez meg sztem gáz....

2010. jún. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, még írhattok véleményt!
2010. jún. 13. 12:11
 6/11 anonim ***** válasza:
81%

Szia!

Nekem szivacsos van. Engem is zavar, ha átlátszik és a melleim se nagyok ezért hordok szivacsosat. Ha téged nem érdekel, hogy átlátszik, akkor nem gáz.:D Egyes fiúkat még izgathatja is.

2010. jún. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Van barátom, tehát nem nagyon akarok más fiúknak tetszeni:D:D
2010. jún. 13. 12:24
 8/11 A kérdező kommentje:
Amugy lehet visszaviszem, mert még nem használtam meg semmi.
2010. jún. 13. 12:25
 9/11 anonim ***** válasza:
47%

Engem nem zavar, természetes dolog.

Nekem melltartóim is mind ilyesmik, mert a szivacsostól rosszul vagyok, plusz még nagyobbnak tűnik a mellem ami nekem nem felel meg.

A nőket nem érdekli a pasik meg ha észre veszik nem találják undorítónak, sőt.

Engem nem zavar, hogy átlátszik szóvá tenni meg úgysem meri senki.


Strandon meg pláne nem ciki, sok nőnek kirajzolódik a mellbimbója.

2010. jún. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
74%

Természetes dolog, hogy ha valaki fázik, látszik a mellbimbója. Ha téged feszélyez hogy látszik, vegyél szivacsosat, de mások véleménye miatt ne.

25/L

2010. jún. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!