Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyantázás és epilálás után...

Gyantázás és epilálás után mennyi ideig lesz teljesen sima a bőr? És kipattogzik-e valamelyiktől?

Figyelt kérdés
2015. jún. 9. 09:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Mindkettőtől ki szokott pattogni, fertőtleníteni kell utána a bőrt, előtte pedig radírozd.

A gyanta után 1-2 hétig sima, epilátor után 4-5 napig max. Viszont az epilátor kiszedi a kinövő fél centis szőrt is, a gyanta nem, ahhoz meg kell növeszteni. Ezért nyáron nem túl hasznos a gyanta. Ha mindig szőrtelen akarsz lenni epilálj inkább.

2015. jún. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nagyot csalódtam az epilátorban. Majdnem olyan gyakran kell használnom mint a borotvát. Múlt héten pl kedden epiláltam, vasárnap elmentünk strandra, de előtte megint kellett, mert már undorítóan nézett ki. Szóval nekem 2-3 napig sima csak, és nem is igazán gyengítette a szőrszálaimat. Az igaz, hogy a rövidebbeket is kiszedi, de sajnos így sem túl tartós. Nekem nem igazán pattogzik ki, csak szeretnek benőni a szálak. A gyantát még nem próbáltam, pont azért amit előttem írtak, mert ahhoz meg kell növeszteni a szőrt, én pedig biztos nem tudnám kivárni, és szőrös lábbal járni.
2015. jún. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!