Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Legjobb hajszín? Maradjak...

Legjobb hajszín? Maradjak vörös vagy váltsak?

Figyelt kérdés

Elég világos a bőröm. Zöldes barna a szemem, szeplőm is van (leginkább az arcomon, mashol nagyon kevés van.)

Az eredeti hajszínem ilyen vöröses-szökés-barnàs volt, ár seszínű, úgyhogy elkezdtem festeni. Voltam màr szőke, de az nem volt olyan jó.

Volt ezen kívűl még barna, vöröses barna, és vörös (ilyen pirosas, ilyen most, csak picit kopott) ezek még jók voltak. Nem tudok dönteni, hogy melyik lenne jó, kérlek segítsetek! :)

Gondolkodtam a barna alapon piros ombren, de nem igazan tudtam raszanni magam...

előre is köszönöm :)

16/L



2015. jún. 9. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit szólnál egy sötét rézvöröshöz: google--> dark copper hair
2015. jún. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem rossz, de kíváncsi vagyok mások véleményére is :) köszönöm ☺
2015. jún. 9. 14:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Világos réz/eperszőke?
2015. jún. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Küldjél képet és úgy könnyebb lesz segíteni. Nekem nagyin tetszik amúgy a tiziano vörös.
2015. jún. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*nem a nagyin hanem nagyon
2015. jún. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

[link]

Itt egy kép rólam. :)

2015. jún. 9. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!