Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Alpecin koffeines sampon,...

Alpecin koffeines sampon, vagy hajszesz használható arcszőrzetre is?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


23 éves vagyok. Mindig is szerettem volna valamilyen arcszőrzetet viselni, már kamasz korom óta. Nagyon nehezen akart sűrűsödni, de mostanra értem el odáig, hogy mindenhol nő a szőr, de lehetne jóval sűrűbb. Sok helyen írják, hogy ez a genetikán múlik, és nem lehet mit tenni ellene. Mégis arra gondoltam kipróbálnám az Alpecin valamelyik termékét. Sok véleményt olvastam, és eléggé dícsérik. Főleg a sampont. Lényege, hogy a koffein fokozza a hajhagymák vérellátását és erősiti az elgyengült hajhagymák működését. Szerintetek megérne egy próbát, vagy felesleges pénzkidobás? 1 doboz termék után már látni kellene a változást? És legfőbb kérdés, hogy nem-e lesz bajom, ha a hajam helyett az arcomat mosom vele? Nehogy még az is kihulljon, ami van...



2015. jún. 9. 22:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Ahogy te is írod, ez a genetikán múlik. Az Alpecin sampon meg nem génmódosító szer.

Neked alapjáraton kevesebb/gyengébb az arcszőrzeted, nem pedig elgyengült az idők során, mint ahogy a haj teszi.

Az Alpecin az elgyengült hajhagymákat állítja vissza az egészséges, eredeti állapotukba, de neked az arcszőrzeted alapból eredeti állapotban van.

Lehet, hogy 30 éves korodra besűrűsödik egyébként, nem te lennél az első.

Ja, és ne moss samponnal arcot, mert rohadtul ki fogja szárítani a bőröd.

2015. jún. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2015. jún. 11. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!