Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel ápoljam a nagyon csúnya,...

Mivel ápoljam a nagyon csúnya, sebes bőröm?

Figyelt kérdés

Eléggé szőrös típusú vagyok,így az egész lábamon erős,fekete szőr van,amit gyantázok,epilálok,borotválok felváltva,ezzel még nem is lenne gond.De olyan szinten sebes,szőrbenövéses,szőrtüszögyulladásos az egész lábam és a bikinivonalam hogy borzalmas.3 szőrtelenítési mód közül a gyanta a legjobb ami bevált,de ugye ahhoz meg kell növeszteni vmennyire a szőrt.Az epilátortól lesz a legcsúnyább.Mindig radírozom,kenem testápolóval is,nemrég vettem Tetran kenőcsöt,nem igazán használt,legutóbb sószappant vettem,ezt még csak néhány alkalommal használtam de nem a legjobb ez sem.Tényleg nem csak 1-2 szőrbenövésről beszélünk,hanem nagyon sok,van olyan is ami pattanás szerű,és sok olyan ami a bőr alatt látszik hogy ott a hosszú fekete szőrszál,de olyan mélyen van hogy kiszedni nem tudom.Próbálom mindig szedegetni,meg nyomkodom is,emiatt tele van sebekkel is.


Baromira el vagyok keseredve,itt a nyár és nem tudok rövidnadrágot,szoknyát felvenni emiatt :( Bármerre járok,mindenhol csak szép lábú nőket látok.Én meg megsülök a hosszúnadrágban.


Kérlek segítsetek,mit vegyek?Mivel kenjem hogy begyógyuljanak a sebek?


(sajnos vannak anyagi korlátok)


2015. jún. 12. 17:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Soha ne nyomkodd meg piszkáld. Használj 15-ös AHA savas krémet, akkor kevésbé nő be a szőr majd. Persze ez elég drága cucc, de más nem igazán fog használni. Max az ha nem szőrtelenítesz többé.

De amúgy nekem is ilyen volt 2 évig a lábam az epilátortól, de ettől még ugyanúgy fel lehet venni rövid cuccokat, senkit nem érdekel hidd el. Ha annyira szégyenled akkor meg használj korrektort vagy lábalapozót.

2015. jún. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!