Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Frissen festett hajjal lehet...

Frissen festett hajjal lehet strandra menni?

Figyelt kérdés

Szerdán lett befestve a hajam (padlizsánszínűre). Ma kitalálták a barátaim, hogy menjünk vasárnap strandra. Természetesen azonnal rábólintottam, de aztán eszembe jutott, hogy frissen festett a hajam. Attól félek, ha bemegyek a medencébe, akkor elkezdek lila csíkot húzni magam mögött, és esetleg kiküldenek. Vagy a festék összefogja a hátamat. Ez nagyon kínos lenne. Hallottam már ilyet, igaz ott az illetőnek vörös haja volt, és azt hitték, hogy menstruál.


Szerintetek elmehetek így is fürdeni? Vagy mossak hajat holnap, ezzel megelőzhető lenne, hogy a strandon nagyon eressze a színét?



2015. jún. 12. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Eléggé ereszt ez a szín, gondolom tudsz erről. Elmehetsz nyugodtan, de ne áztasd szét a hajad. Nekem vörös hajam van, de sosem volt még ilyen élményem, mint amit leírtál. Mindig szépen felfogom, felcsatolom, és így nem ér bele a vízbe.
2015. jún. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért aki úszni is szokott az hiába csatolja fel, akkor is vizes lesz. És ez a szín nagyon ereszteni fog, szóval én a helyedben még vagy 2szer megmosnám strandolás előtt.
2015. jún. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
24%
Úszni is szoktam, fel van csatolva, és nem, nem lesz vizes. Elég érdekesen úszhatsz.
2015. jún. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
párszor mosd meg a biztonság kedvéért, 3-4 mosás után már nem szoktak színt ereszteni a frissen festett hajak.
2015. jún. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Idehívtad a barátaid pontozni, azért, mert nem értesz egyet mással? Elég szegényes lelkivilágod lehet. És még úszni sem tudsz.
2015. jún. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ma még hajat mosok előtte. A felcsatolós megoldás nem lenne rossz, csak az a baj hogy élményfürdőbe megyünk ahol csúszdák, ugrálók, meg ilyesmik lesznek szóval mindenkepp vizes lesz a hajam.
2015. jún. 13. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!