Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A festett vörös emberek nem...

A festett vörös emberek nem járnak strandra?

Figyelt kérdés
Ok, hülye kérdés, de tény hogy még sose láttam élénk vörös hajszínnel senkit strandon. Volt már ilyen színű hajam, mindig ha víz érte akkor engedte a színét. Ezért érdekes is lenne ilyen hajjal strandon. Vagy ezt is meg lehet oldani valahogy? ja és a kékesfekete is ilyen, abból meg a kék folydogált mindig ha víz érte. Szóval akinek ilyen hajszíne van az hogy oldja meg a strandolást?
2013. máj. 6. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:
2 évvel ezelőtt piros hajam volt, mentem a strandra és narancssárga lett belőle.
2013. máj. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Évekig volt festett vörös a hajam, a tűzpirostól kezdve a rézvörösön át minden féle és mivel imádom a strandot, nyáron mindig ott voltam/vagyok (jelenleg is vörös vagyok, de most barnásvörös,sötétebb), és soha nem tapasztaltam ilyet. Egyszer sem engedte a színét, pedig ugyanolyan festékeket használtam/használok, mint bárki más (Garnier, Palette stb.), narancssárga pedig maximum akkor volt, ha egész nyáron lusta voltam befesteni, de ilyen is egyszer fordult elő, hogy nagyon leszívta a nap 2 hónap után. De ez elkerülhető havi újrafestéssel. Szóval szerintem inkább a hajaddal van a gond, nem tudja megtartani a festéket vagy talán túl klóros a víz? Én soha semmilyen különleges praktikát nem vetettem be strandoláskor, több, mint 10 éve járok festett vörös hajjal strandra, és ilyen még nem fordult elő, pedig nem a "csak napozok a parton" stílusú ember vagyok, fél óra strandolás után már a medence alján vagyok megtalálható, úszok, a hajam egész nap ázik, de a nap végére is ugyanolyan, mint a nap elején.

Akkor is ennyire engedi a festéket a hajad, ha otthon hajat mosol?

2013. máj. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem nagyon engedte a hajam a vöröset, akármit csináltam vele. Most már váltottam, de úgy tűnik a hajam minden színt hamar ledob. Szóval igazad van, az én hajammal van a probléma szerintem is.

1. voltam.

2013. máj. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Festett vörös vagyok évek óta, imádok strandolni soha nem engedte a színét.
2013. máj. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is voltam piros, minden hajmosásnál narancssárga vízben fürödtem. Viszont strandra nem mentem vele, mert ősz-tél időszakban volt, de ki is zavartak volna a medencéből. Ez ilyen sajnos :(
2013. máj. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!