Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kuponos kozmetikai kezelesekne...

Kuponos kozmetikai kezeleseknel ugyanazt kapom mintha teljes arat fizetnek?

Figyelt kérdés
Eddig sosem figyeltem a kuponokat, de most láttam hogy egy csomó minden 70-80%-os engedménnyel van kuponnal. Érdemes ezt kipróbálni, vagy csak átvagas? Pl egy 80 ezres, 4 alkalmas borkezeles 10 ezerért, vagy ugyanilyen kedvezménnyel végleges szőrtelenítés. Érdemes ilyenre menni, vagy nem? Vagy esetleg a helyszínen kitalálják hogy fizessek még ezt-azt (ami szükséges a kezeléshez), mert az nincs benne ebben az árban? Aki volt mar hasonlon leírná a véleményét?
2015. jún. 12. 21:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Plusz dolgokat nem szoktak kitalálni. Viszont szerintem nagyon pörgetik a dolgot.

Én fogkövet szoktam így leszedetni, mindig más dokinál. Nagyjából az a tapasztalatom, hogy megcsinálják, amit vállalnak, de semmi többet. Nem jópofizik, nem beszélget, még ha kérdezek valamit se feltétlenül válaszol, láthatóan az a cél, hogy mielőbb kint legyek. Persze meg is értem, ugyanezért a munkáért mástól 4-5-ször annyi pénzt kap.


Azt nem hinném, hogy bárki átvágna, mert azt tudod jelenteni a kuponos oldalnál és akkor ő bukik egy csomó klienst.

2015. jún. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!