Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyorsan zsírosodik a hajam,...

Gyorsan zsírosodik a hajam, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Reggel megmosom a hajamat és estere már zsíros lesz.Mivel hosszú hajam van ezért elég sok idő megszárítani

2015. jún. 12. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is hosszú hajam van, szerintem ne használj balzsamot. Vagy ha használsz valami olyan kifésüléskönnyítő fújós szert (pl glisskur) akkor attól is lehet. Válts zsíros hajra való samponra, ha nem válik be akkor a gyógyszertárba vegyél kofejezetten erre a célra készült terméket.
2015. jún. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Használhatsz balzsamot, csak ne érintkezzen a fejbőröddel. Szerintem kicsit pihentetned kéne , mert nem normális hogy ennyire hamar zsirosodik . Próbáld kitolni, ha mondjuk nem mész sehova pár napig , akkor addig nem mosol hajat. A szódabikarbóna is száríthat rajta. Ne nyulkálj hozzá napközben , mert elősegíted a zsírosodást. Hajmosás közben pedig ne kapard a fejbőröd. + ha ugy érzed hogy még csak picit zsiros akkor seperd előre és a hajtövekre fujj hajlakot , borzold és hajlakk rá. Aztán vissza és csak a felületét fésüld. Igy nem tűnik zsírosnak :)
2015. jún. 15. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Elyanor86 válasza:
A balzsamot csak a hajadon használt a fejbőrödön ne, mert az nagyon zsírosít. Lehet a sampon se a legjobb amit használsz...Nekem is nagyon zsírosodott a hajam, bár nekem nem ennyire durván, de azért zavaró volt 2 naponta hajat mosnom, pedig mindent kipróbáltam (még szárazsamponoztam is de úgy meg nem tetszett a hajam állaga). Nekem a Sentiree hajregeneráló oldat segített, 2-3 hétig használtam napi egyszer és ma már csak 3-4 naponta kell hajat mosnom :) Tovább használom, mert az ígéretek szerint elég lesz heti egyszer mosni, alig várom :)
2015. jún. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!