Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajam ha megmosom kb 3...

A hajam ha megmosom kb 3 napra rá kezd bezsírosodni. és nem valami szép ezért ùjra és ùjra meg kell mosnom 3 naponta. Tudna adni valaki valami hasznos jól be vált tippet hogy mitől nem zsírosodik olyan gyorsan a haj?

Figyelt kérdés
Balzsamozom is a hajam. Kallos balzsammal már legalább 2 éve attól nagyon szépen csillog és fénylik a hajam. Lehet hogy a balzsam is közre játszik?

2015. ápr. 10. 00:39
 1/10 anonim ***** válasza:
nem játszik közre, mert én nem balzsamozom semmivel és nekem is hajat kell mosnom 3 naponta
2015. ápr. 10. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Én ki nem állhatom a hajamat, nagyon hamar zsírosodik, régebben sokat balzsamoztam, viszont 2 naponta mostam. Most 3-4 naponta mosom, nem is balzsamozom. Nekem közrejátszott, de szerintem ez a márkától/összetevőktől is függ.
2015. ápr. 10. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

csak a végét balzsamozd!

nekem 1,5-2 naponta kéne mosnom a hajamat...

2015. ápr. 10. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Egyet értek az előttem válaszolóval, a végét balzsamozd! Ha nagyon a tövébe viszed, jobban fog zsírosodni a hajad és a fejbőröd. Nekem az átlagos hajmosás a minden 2. nap, de a második nap végére már nagyon zsírosodik.
2015. ápr. 10. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én azt vettem észre, hogy nagyrészt az étkezés határozza meg mennyire zsírosodik a hajad. Étkezz egészségesen.

Valamint használj természetes összetételű sampont és szilikonmentes balzsamot.

2015. ápr. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szerintem a 3 nap teljesen normális. naponta, kétnaponta mosni sok, de a 3 az oké. ha zavar, válts sampont, keress olyat, ami pl gyorsan zsírosodó hajra való.
2015. ápr. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2015. ápr. 10. 10:41
 8/10 anonim ***** válasza:
3 naponta mosni tényleg nem jelent gyakori mosást. 3 nap alatt a zsírosodáson kívül is koszos lesz, köszönhetően a légszennyezettségnek.
2015. ápr. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy már a harmadik napon hogy várhatod el hogy totál friss legyen? Teljesen normális hogy akkor már elkezd zsírosodni.
2015. ápr. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

En hetente 1x mosok hajat es nagyon lassan zsirosodik. Hasznalok sampont es balzsamot is.

Hat kozepeig er, eredeti barna.


En azt hallottam, hogy ha hozzaszoktatod a hajad, hogy mondjuk ezentul 4 naponta mosod idovel kevesbe zsirosodik, aztan 5 nap mondjuk... stb :)

2015. ápr. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!