Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vörösbarnára festett hajamat...

Vörösbarnára festett hajamat szeretném kiszőkíteni. Meg lehet oldani?

Figyelt kérdés

Fodrászhoz mennék, és egyrészt levágatnám úgy kábé vállig érőre, másrészt szőkíteni szeretném. Legutóbb vettem itthonra egy sötétszőke hajfestéket, és befestettem vele. Azt tudtam, hogy nem lesz szőke, csak arra gondoltam, legalább kicsit kivilágosítja a hajam, hátha úgy könnyebb a dolog. Most valóban úgy van, hogy már az az intenzív vörös nincs benne, de sötét a hajam. Lehetek szőke, vagy csak ilyen világosbarnára tudja megcsinálni?


Ezzel festettem, de most nem ilyen élénk:


2015. jún. 13. 00:18
 1/7 A kérdező kommentje:
Jesszus, bocs a link miatt.
2015. jún. 13. 00:19
 2/7 A kérdező kommentje:

[link]


Itt van.

2015. jún. 13. 00:19
 3/7 A kérdező kommentje:

Például ilyen színű lehetne-e?


[link]

2015. jún. 13. 00:20
 4/7 anonim ***** válasza:

Persze! a 2. képen annyi, hogy van egy világos alapszín és benne vastag melírcsíkok.


Persze nem biztos, hogy egyből ilyen lesz.


Ha ügyes a fodrászos,akkor melírral fogja megoldani és nem szívja le az egész hajad.

2015. jún. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én nem pontosan olyanra gondoltam, csak példa volt a képen látható haj. Igazából olyan értelemben nem szeretném melíroztatni, hogy a barnásvöröses alapszínbe szőke csíkok kerüljenek, de a szőke árnyalatain belül egymáshoz képest persze lehet. Így értetted?
2015. jún. 13. 13:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha fodrásszal akarod megcsináltatni, akkor ne kenegess rá semmit otthon, mert ezzel csak többet ártasz a hajadnak. Épp elég lesz a szakembernek megoldani, ne nehezítsd meg a dolgát... Így nagyobb esélye van, hogy megviseli a hajad a tortúrát, aztán mindenki csodálkozik, hogy miért töredezik le...
2015. jún. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De az már egy hónapja volt, aktuális volt egy festés, és még nem most megyek a fodrászhoz, mert most nincs időm. Azóta nem festettem.
2015. jún. 14. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!