Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fülemet mindennap mosom...

A fülemet mindennap mosom szappanos vízzel, és vékony törölközővel törlöm meg. A törölköző mindig sárga foltos lesz a fülzsírtól. Másnak is ilyen?

Figyelt kérdés
2015. jún. 14. 22:49
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Hát persze, a fülzsír tökéletes eltávolításához rendesen eszközzel kéne hosszasan kapargatni, pucolni. És mivel 100%-os tökéletességel nem biztos, hogy megcsinálja minden nap az ember, ezért inkább ne akard türülközővel türülgetni. Van arra eldobható zsebkendő, WC-papír, vagy amit nem sajnálsz...
2015. jún. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben nem pucolgatnám ennyit. Szerintem heti egy alkalom bőven elég, hisz a fűlzsír azért mégiscsak védi a füledet portól, baktériumoktól. A másik dolog meg ha még ráteszel egy lapáttal, és pl fültisztító pálcikával tisztitanád akkor valószínüleg beljebb is nyomod és ellenkező hatást érsz el :)Ne parázz rá, mindenki füle termel fülzsírt ... ez teljesen normális :)
2015. jún. 15. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Amúgy van külön erre a célra egy kis törölközőm :)

Lehet, hogy jobb lenne heti egyszer mosni? Kevésbé termelődne a fülzsír?

Fültisztító nem használok, tudom, hogy azzal nem szabad. Csak amíg az ujjam kényelmesen befér, addig mosom.

2015. jún. 15. 22:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Jól teszed hogy csak ugy mosod ... és igen , talán kevesebb termelodne, bár ebben nincs tapasztalatom :)
2015. jún. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én minden nap tisztítom, fültisztító pálcikával, de nem sárga. Ritkán kissé.

Tudok róla, hogy helytelen meg stb, de hát rossz szokás :/ Különben viszket :D Hozzáteszem: elég mélyen benyomom.

Egyébként, ha nem minden nap csinálnám, kimarad egy kis idő akkor nyilván sárga (pl elfogyott a fülpiszka)

Egyébként is van zsír benne, hisz természetes, de nem okoz elszíneződést.

Egyébként nincs semmi gond vele, szerintem teljesen normális. Én megszokásból, illetve kényszerből (viszket) szoktam tisztítani.

Egyébként csak arra figyelj, hogy ne látszódjon a zsír és csak kívülről minimum tisztítsd. Pl: fülhallgató ne legyen tiszta zsír, mikor behelyezed :D

2015. jún. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

utólag elolvasva: van egy kis szóismétlés benne xD

sry miatta

2015. jún. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!