Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek? Kb minden nap...

Mit tegyek? Kb minden nap hajat kell mosnom hogy normálisan nézzen ki, de már nagyon elegem van ebből. Elég izzadós vagyok szóval szerintem ez is közre játszik. (am kevés, vállig érő hajam van ami elég vékony szálú)

Figyelt kérdés

2015. máj. 31. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
A napi mosás, pláne samponnal, nem tesz jót a hajnak.
2015. máj. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi a baj vele? Zsíros? Száraz? Szénaboglya?
2015. máj. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha konnyen zsirosodik, a mindennapi hajmosas valoban rontja csak a helyzetet, mert igy minden termeszetes olajat megfoszt a fejbortol, es ezt kompenzalva egyre tobbet es tobbet termel. Probalj meg beszerezni egy szaraz sampont(feher por allagu spray), ami felszivja reszben a felesleges olajat a hajbol es olyan hatast kolcsonoz mintha most mostal volna hajat.
2015. máj. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát ha megmosom akkor ilyen száraz, szénaboglya és nem áll sehogy... Ha száraz sampont használnék jobb lenne?
2015. máj. 31. 21:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ez esetben ki kell probalni. Azt hittem a zsirosodas a fo problema...arra tuti megoldas lenne a szaraz sampon.
2015. máj. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat!
2015. máj. 31. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!