Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akneroxid gel segutsetek ez...

Akneroxid gel segutsetek ez mas kerdes mint a tobbi!?

Figyelt kérdés
tudom hogy ezer meg ketto kerdes van az akneroxid gelrol de ezt meg nem lattam sehol ugyhogy ha valaki hasznalta mar segitsen!! tehat a kerdes az lenne hogy ha akneroxid 5 gelt veszek azt hasznalhatom-e az arcomra mert ugye hatra illetve dekoltazsra van kitalalva. es hogy milyen olcsobb hudratalo van amit lehet hozza hasznalni..es hogy ugy hasznalnam hogy este felkenem es reggel lemosom akkor utana sminkelhetek tok nyugodtan barmennyit??

2015. jún. 15. 02:13
 1/7 anonim ***** válasza:
9%

Arcra nem célszerü használni, mert csúnyán felmarhatja és csupa heges lesz töle.


Mellesleg ha pattanásoso az arcod, akkor lehetöleg ne használj semmiféle sminket, mert az csak ront rajta.

2015. jún. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

jézusom, amit az első írt az full bullshit.


használhatod arcra, nagyon sokan szokták, olvasd csak el a krémmánián véleményeket. a krémmánia egyik szerkesztője is évek óta használja arcra, van több cikk is az akneroxidról a blogban.

vékony rétegben kend fel éjszakára, és a szemed környékét persze ne kend be. akár másnaponta is elég felkenni. nem fog felmaródni a bőröd. ha esetleg kipirosodnál tőle, vagy égne az arcod, akkor ne használd. először próbáld ki egy kisebb területen, hogy okoz-e panaszokat, mert előfordulhat, hiszen ez végül is gyógyszer.

olcsóbb hidratáló, ami jó mellé: balea ultra sensitive arckrémek. van belőle nappali, éjszakai meg intenzív is, krémmániás vélemények alapján válaszd ki, neked melyik lenne jó.

ha reggel lemosod, természetesen sminkelhetsz. én még smink alá is kentem régebben.

csak annyi a fontos, hogy alkoholos alapozót, bb-t ne használj.

és az is nagyon fontos, hogy nappalra használj mellé fényvédőt, télen-nyáron, mert hámlasztja a bőrt, és fényvédő nélkül nem fogsz tudni védekezni az uv sugarak ellen.

2015. jún. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm..:) de lenne még ebből kifolyólag kérdésem.. hogyha mondjuk tegyük fel hogy ma estére felkentem és reggel lemosom és nem rakok ujjabb adagot...akkor utána sem sminkelhetek?hogy már nincs az arcomon? és ha nem akkor ezt hány napig nem lehet az utolsó használat után?? és a fényvédő..ugyan ez a kérdés...ha ma este használtam akkor holnap reggel is kell fenyvedő ha mar nincs rajtam a krém? ha igen akkor hány napig? köszii:))
2015. jún. 16. 22:42
 4/7 anonim ***** válasza:

mint írtam, sminkelhetsz mellette. úgy is, ahogy írtad.

igen, fényvédőzni kell nappalra, ha este kented fel. végig, ameddig kened, legyen az reggel vagy este, kelleni fog a fényvédő, főleg így nyáron.

ha abbahagyod, utána 1-2 hétig még fényvédőzni kell, hogy újra megvastagodjon a bőröd, és ne bántsa a napfény.

2015. jún. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm hasznosakat irtál ment a zöld mancs:)) de lenne még egy..ügye irtad hogy nem lehet alkoholos alapozót használni meg ilyensmi és azt se szabad használni ha már abba hagytam az akneroxid használatát csak 1-2 hét elteltével?..sajnos nekem olyan az alapozóm..:(
2015. jún. 17. 22:08
 6/7 anonim ***** válasza:

ha abbahagytad az akneroxidot, használhatod, de én alapból semmilyen bőrre nem ajánlanám az alkoholos alapozót. az alkohol nem tesz jót a bőrnek, kiszárítja, dehidratálja, még több zsírt termel emiatt a bőr, ami még több pattanással jár. ráadásul károsítja a bőr védőrétegét (barrier), elszaporodhatnak a pattanást okozó baktériumok, és még a öregíti is a bőrt.

szóval szerintem vegyél inkább egy új alapozót.

2015. jún. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
huh hat ezt igy nem is tudtam...:o koszonom szepen...veszek is egy ujat mar alapbol is leakartam cserelni egy jo bb re de mostmar tuti lecserelem koszi:))
2015. jún. 18. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!