Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A borostyán szőke befogja a...

A borostyán szőke befogja a mogyoró barna hajamat? Kép lent!

Figyelt kérdés

Most nyárra befestem pénteken, már a festék is megvan, de gondoltam rákérdezek hogy be fogja e a hajam. Ami a képen van hajfesték, én pont ugyan olyat vettem!


Kép: [link]



köszönöm előre!



2015. jún. 15. 20:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha ennél sötétebb a hajad akkor a festék is sötét lesz a hajadon, nem ilyen mint a dobozon. Akár feketés is lehet az eredmény. De vöröses árnyalata az biztosan lesz tőle. Miért nem inkább színezővel fested, ami kikopik? Mert ha ezzel befested és nem tetszik majd, mert nem áll jól mondjuk a vöröses haj, akkor nagyon bánni fogod a dolgot. Ez nem fog kikopni, átfesteni is lehetetlen.
2015. jún. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ha nem tetszik, akkor kibírom azt a 3 hónapot. mást nem tudnék csinálni:)
2015. jún. 16. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!