Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az én hajam étcsokoládé...

Az én hajam étcsokoládé árnyalatra van festve. Ez a legsötétebb barna, majdnem fekete. Hogy tudnám elkezdeni világosabbra festeni? Mogyoró szín lenne a cél.

Figyelt kérdés

2015. febr. 22. 20:01
 1/2 anonim válasza:
vagy megvárod míg teljesen lenő a hajad,vagy elmész fodrászhoz és ő kiszőkíti neked és aztán be is festi
2015. febr. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Heni9988 válasza:

Sztem ne szőkítsd mert az nagyon durván szét cseszi a hajadat...én is ezt csináltam a felét le is kellett vágni..

Aztán vissza lett festve feketére,szerencsére nem jól választottam hajfestéket és 2 hónap után sötét barna volt,utánna befestettem 3-as barna festékkel,február elején 353assal (nem jó választás volt,van benne mahagóni) áprilisba már 4-es festékkel fogom.nem szeretnék nagyon világosat,egy közép barnát.de sztem így ellehet érni.Vagyis a hajamból ez látszik,hogy fokozatosan csinálom,2 havonta.Igaz,hogy türelem kell hozzá,de legalább nem károsítom annyira mintha leszivatnám.

2015. febr. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!