Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Apró pattanások intim helyen...

Apró pattanások intim helyen borotválás után?

Figyelt kérdés
Pár napja leborotváltam odalent, és ma este vettem észre, hogy rengeteg, apró pici pattánás van ott. Ez mitől van? Esetleg tippek az eltűntetésükre?

2015. jún. 15. 21:32
 1/4 anonim válasza:
Az nem inkább begyulladt szőrtüsző?
2015. jún. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szerintem szőrtüszőgyulladás inkább. ahogy nőne ki a szőr, nem tud, és pici gyulladás keletkezik. egy idő után áttöri persze a bőrt - rosszabb esetben begyullad, és az apró pici pati helyett nagy vörös duzzanat lesz.


vannak gyulladásgátlók, de nekem az jött be a legjobban, hogy 2 cseppecske teafaolajat összekeverek egy bogyónyi shea vajjal, és a borotvált terültre kenem (amúgy az sem baj, ha beljebb is kerül) illetve nekem mindig ilyen pettyes lesz ha túl gyakran borotválkozom, így azért inkább heti 1-nél többször nem borotválom...


szóval az idő gyógyítja, és gyulladáscsökkentő amit a gyógyszertárban ajánlanak, vagy amit én ajánlanék az ez a teafaolaj sheavajjal...

2015. jún. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pussyshaving is trite
2015. jún. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ki fogom próbálni :).
2015. jún. 16. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!