Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megeri? Nem roncsolna nagyon?

Megeri? Nem roncsolna nagyon?

Figyelt kérdés
Ombre hajat szeretnek, de a baratnom azt mondja hogy a szokitestol nagyon toredezni fog a hajam es egeszsegtelen lesz es megritkul...Ez igaz? Eleg dus hajam van es hosszu, kar lenne erte ha le kene vagni mert toredezett lenne az egesz... Nektek van ebben tapasztalatotok?:)

2015. jún. 16. 08:50
 1/4 anonim ***** válasza:
A szőkítéssel a hajadból szívják ki a pigmenteket, ez pedig mindig káros, és kiszárítja a hajat, ami miatt töredezni szokott. Ráadásul az ombre pont olyan hogy ritkán sikerül szépre, ha meg nem sikerül akkor már festés után vágathatod le, mert nem ombre lesz csak egy béna lenőtt haj.
2015. jún. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Koszi:)

Szokites utan ha apolom a hajam(hajpakolas stb...) akkor is toredezni fog?

2015. jún. 16. 11:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, valószínű..nekem teljesen tönretette anno a szőkítés. Évek óta nem volt ráfestve és még mindig száraz, sprőd volt a szőke tincsek vége.
2015. jún. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
ne ne tedd ha ajánlhatom nekem nagyon tönkre tette mondjuk nekem alapból kevés hajam volt de most duplán az ombre meg tényleg nagyon ritkán sikerül szépre ha hosszu és sűrű hajad van akkor élvezd mert én csak irigykedni tudok rád :)
2015. jún. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!