Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok hogy tetszik nektek ez...

Lányok hogy tetszik nektek ez a haj?

Figyelt kérdés

Most növesztem ilyenre, nyár végére eléri ezt a hosszt:

[link]



2015. jún. 16. 11:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%

Nekem eleve nem tetszik, ha egy férfi copfozza a haját. Ezzel az oldalt felnyírttal meg még bénább.

De leginkább azért nem tetszik, mert naponta van itt is ilyen kérdés. Ha valaki ennyire divatból akar valamit, az nekem nem szimpatikus. Hol van az igazi személyisége?

2015. jún. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
utóbbi időben én is belefutottam egy-két ilyen kérdésbe. Igazából azelőtt is tetszett már hogy ennyire elterjedt lett volna, csak akkor ne mertem bevállalni, de most hogy ennyire elfogadott, így ezt a frizurát választom
2015. jún. 16. 11:56
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
Még mindig béna.
2015. jún. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
43%
nekem tetszik
2015. jún. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
A pontozgatás helyett a csöndes harcosok esetleg leírhatnák a saját véleményüket, mert más véleményét milyen jogon pontozza bárki is? Senki véleménye nem lesz rossz vagy jó csak azért, mert nem értenek vele egyet. Nyissátok ki a szátokat, vagy ahhoz már nem vagytok elég nagyok?
2015. jún. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem akarom hogy veszekedés legyen itt a kérdés alatt! Mindenesetre én mindenkinek zöld kezet nyomtam. Egyetértek a utolsóval
2015. jún. 16. 13:32
 7/17 anonim ***** válasza:
Nincs bajom vele, semleges
2015. jún. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Én ilyet év elején növesztettem magamnak, azt hittem jól fog állni, sajnos később rájöttem, hogy nagyon nem áll jól és már szerintem lassan lecseng ez a divat is.

f18

2015. jún. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 SweetLady ***** válasza:
41%

Mi a fenének :D felesleges és még ocsmány is :D még megnőve is ronda

Lehet lepontozni kisfiúk de ez annyira undorító hogy félelmetes :D

2015. jún. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ha oldal nem lenne felnyíratva és nem copfoznád be felül, jó lenne. (Már persze ha jól áll.)
2015. jún. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!