Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Neogranormont vettem pattanás...

Neogranormont vettem pattanás utáni foltokra és sebekre. Ezzel nappal vagy éjszakára kell bekenni az arcot? Hányszor alkalmazzam?

Figyelt kérdés
2015. jún. 16. 12:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

ezt a patikus ajánlotta? ez nagyon zsíros krém, csak eltömi a pórusaidat és még pattanásosabb leszel tőle - ha nagyon ezt akarod használni, akkor éjjel inkábbb


hegekre hegkezelő kellene pl contractubex

a sebekre meg fertőtlenítés és gyulladáscsökkentő

2015. jún. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
én hasznaltam kb masfél hétig,hogy tettem pattanásokra meg heggekre,na most,hogy ne hazudjak ért valamit,de rajtam kb 200 új pattanás keletkezett miatta(arc),ugyhogy én szerintem ne tedd az arcra.
2015. jún. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

a neogranormon zsíros krém, de nem okoz pattikat, mert nincs benne komedogén összetevő.

én éjszakára használom a zsírossága miatt. de ha itthn vagyok egész nap, és nem sminkelek, akkor nappalra is kenem. de csak a sebeket-foltokat kend, nem kell az egész arcot, ha nincs mindehol heged.

2015. jún. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az egy dolog,hogy te feltüntettél egy sztreotip okot,hogy miért nem okoz pattanásokat a másik meg már ne haragudj,de aki hidrogenizált növényi zsirra érzékeny,2 billió pattanás,fog kijönni rajta a krémtől,hisz hidrogenizált napraforgó olaj van benne.
2015. jún. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

egyéni érzékenység minden krémnél előfordulhat. van, aki meg a benne lévő levendulára érzékeny. de ez nem csak a neogranormonra vonatkozik, hanem bármelyik krémre.

alapvetően nem komedogén, nem okoz pattanásokat.

2015. jún. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
a biológiailag szüz anyagokra fellépő alleria a szervezet téves reakciója,ami az éveken át történő vegyileg manipulált szerekre fellépő abnemnormális leküzdési processz eredménye.Ilyen az ha valaki rózsavizre,tejre,gluténre allergiás példának okáért,mindig egy meglapuló abnemnormális feladat megoldás mellékuta áll a háttérbe
2015. jún. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"a biológiailag szüz anyagokra fellépő alleria a szervezet téves reakciója,ami az éveken át történő vegyileg manipulált szerekre fellépő abnemnormális leküzdési processz eredménye.Ilyen az ha valaki rózsavizre,tejre,gluténre allergiás példának okáért,mindig egy meglapuló abnemnormális feladat megoldás mellékuta áll a háttérbe"


kösz, percek óta szakadok a röhögéstől...az abnemnormális volt a végső csapás...

2015. jún. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
az első és a végső csapás a szemed világa,mely sosem értintette még meg a halál foszladt pelyheinek elhabzó okát,melybe sejtelmes volt a dögszag mégis paradicsom vár(na)..ha?!Na de,nem leszek disztributiv és lelki aspektust felvevő receptor,pusztán eladom a pillanatot érted,vérzés nélkül.
2015. jún. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

3-as és 5-ös vagyok, a 7-est nem én írtam, csak mindkettőnknek 76%-a van.

de az abnemnormálison én is szakadok. :DD

az utolsó kommented meg teljesen értelmetlen.

2015. jún. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"az első és a végső csapás a szemed világa,mely sosem értintette még meg a halál foszladt pelyheinek elhabzó okát,melybe sejtelmes volt a dögszag mégis paradicsom vár(na)..ha?!Na de,nem leszek disztributiv és lelki aspektust felvevő receptor,pusztán eladom a pillanatot érted,vérzés nélkül."


vajon, ha én is összehányok pár egymáshoz nem illő szót és kifejezést, egy-két nyelvtanilag helytelen mondatba, majd ezt kiadom, mint könyv az élet értelméről, akkor megveszed, és bibliaként fogod inni a szavaimat? mellesleg, ha ismersz még pár hasonszőrűt, mint te, akkor jelezd, mert akkor tényleg kiadom a kötetet és nyugdíjba vonulok a bevételből!


amúgy csak egy kérésem van, mit szedsz és minket miért nem kínálsz meg?

2015. jún. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!