Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit meg nem tud az ember az...

Mit meg nem tud az ember az Éjjel-Nappal Budapestből! A pattanásra jó a fogkrém?

Figyelt kérdés

2013. dec. 2. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt már az É-N-B előtt is lehetett tudni :)

Nekem azt mondták, hogy leszárad tőle. De nekem nem, inkább beérik tőle és ki lehet nyomni.

2013. dec. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Persze :) Rég bevált trükk, egész éjszakára érdemes bekenni vele az arcod. Azért jó, mert szárítja a bőrt, és kevesebb pattanásod lesz, de ha van egy-két nagyobb darab, azokat is elmúlasztja reggelre - vagy legalábbis kinyomhatók lesznek.

(Amúgy nekem jobban bevált a dermofil paszta állagra, meg szagra is hasonló, mint a fogkrém, csak az kifejezetten a pattanásokra van :D)

2013. dec. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én egyszer tinikoromban bekentem az arcom éjjelre fogkrémmel. Reggel úgy éreztem magam, mint a mosott sz@r, alig jött le a fejemről, olyan volt mint valami zsírréteg.


A pattanások nem múltak el.

2013. dec. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én rendszeresen használom,nagyon beválik.Konkrétan a pattanásra kell tenni.Szárít is,főleg kinyomható lesz tőle,és a kinyomás után meg gyorsan leszárítja.Persze nem az iskolába teszem magamra,de éjszakára sem szoktam.A kettő közötti napszak,amikor otthon vagyok,de nem alszom :D Azért nem teszem éjszakára,mert zavar a fogkrémszag,és átveszi a párnám a szagát.(Nem vagyok mentolrajongó...)
2013. dec. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én is kipróbáltam már a pattanásra fogrémet. nem jött be.
2014. jan. 20. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!