Hogyan járjak el?

Figyelt kérdés
Barna hajam van , szeretnék szőke melírokat rakni bele . Akiket láttam azoknak mind olyan sárga volt a hajugk és nem szőke .. Hogyan járjak el sok festék kevés hidrogén vagy kevés festék sok hidrogén , vagy valami más módszer ???

2015. jún. 17. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha leszívatod, akkor mindig sárga lesz. Nem szabad úgy hagyni, hanem arra kell ráfesteni a színt, amit szeretnél.

Szerintem elég bonyolult ez ahhoz, hogy inkább fodrászra bízd. Bár sok fodrász is béna ebben, csak leszívják és úgy hagyják, mintha kész lenne. Ezért van ilyen sok sárga hajú ember.

2015. jún. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Néhány tincs úgy lett befestve , hogy szőkítő por lett hidrogénnel összekeverve , és rajta volt egy 30 percig de mégis sárga lett . Nem nagyon értem ezt a leszívást
2015. jún. 17. 13:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez a leszívás.

Erre kéne a kívánt színt ráfesteni.

2015. jún. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szóval ezután kell még egy szőke hajfestékkel melírozni ?
2015. jún. 17. 13:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, a szőkítés az csak színleszívás, ezután mindig festeni kell a hajat. Hamvas festék + gyenge oxival.
2015. jún. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!