Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Ricinus Plus olaj mennyit...

A Ricinus Plus olaj mennyit segít a hajnak? Mit tesz vele?

Figyelt kérdés

#hajapolas.ricinus
2015. jún. 18. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon sokat segített. Főként, az első használat után megszünt a hajhullásom. Minden tiszta haj volt, annyira hullott, használat után pár napra csak pár szál hullott, ami normális, nem töredezett úgy. Én heti 1x kentem, egy éjszakára és 3-5 honap után megduplázódott a hossza. Vállig érőről hátam közepéig. Rengeteg vitamin van benne. Ami táplálja a hajat. Beszívódik, onnan ápolva a hajat. Az első használat után puhább lesz a haj. A másik hajápolo a kókuszolaj. 2orát hagytam rajta, és huu nagyon puha fényes erős hajam lett. Könnyebb is kimosni. 2. Hajmosásra ki is jön.
2015. jún. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pont mint a sima ricinus, durva hajhullás okozott, 3szor próbálkoztam vele, remélve hogy nem emiatt hullik a hajam... de mégis... amúgy meg 4szer samponoztam a hajam hogy kijöjjön, a sampon meg agyon szárította, szóval többet árt mint használ. Az argán olaj milliószor jobb ennél, azt legalább nem kell kimosni és nem hullik ki a haj sem tőle.
2015. jún. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kinek hogy hat, nekem 100%ban használt, most derékig érő hajam van :)
2015. jún. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!