Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tudnám eltüntetni a...

Merciii-benz kérdése:

Hogy tudnám eltüntetni a fekete hajfestéket a hajamból?

Figyelt kérdés

Egy éve fekete a hajam, de csak akkor festettem ha muszáj volt.

Kipróbáltam az azkorbinsavas hajvilágosítást, 3x is, de nem sikerült.:(

Tudtok még módszereket, ami nem annyira töri a hajat?

Leszívatni nem akarom, mert nagyon roncsolja.:/

Valami módszer?

Köszönöm előre:)

16/L



2015. jún. 20. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Hajradírt vegyél.
2015. jún. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Megkérdezhetném, h kb mennyiért, hol lehet kapni?

És mennyi idő alatt kopik le a fekete?

2015. jún. 20. 14:16
 3/4 anonim ***** válasza:

Fodrászhoz menni nem szeretnél? Otthon elég jól tönkre lehet tenni a hajat ilyesmivel.

A színleszedő is több ezer forint, és lehet, hogy egy doboz nem is elég a hajadra, mert a feketétől nagyon nehéz megszabadulni. Utána persze még jön a megfelelő hajfesték, és az eredménytől függően akár többféle is, mert ha nem egységes az alap, akkor nem lehet csak egyfélét rákenni az egészre.

Persze otthon van aki nekiáll a jó erős szőkítőpor-hidrogén-peroxid kombinációval, de azt nagyon nem ajánlom.

2015. jún. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Beszéltem a fodrásszal és azt mondta h a legkíméletesebb módszer a koktél melírozás.

Megkérdezhetem hogy zajlik? Szőke vagy barna melírcsíkokkal csinálja? Ha barnával akkor olyan festékkel mint amilyen az eredeti hajszínem?

2015. jún. 21. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!