Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Epilálás szeméremdombon?...

Epilálás szeméremdombon? Lépésről lépésre

Figyelt kérdés

Már túl vagyok rajta CSAK felül szedtem le még picit piros de mit csináljak hogy ne gyulladjon be és ne nőljön alá a szőr? mivel kenegessem ? mikortól lehet radírozni.Még úgy érzem hogy kicsit érzékeny.

Ti hogy csináljátok ezt az egész műveletet? milyen időközönként?

az epilátorral a gyengébbik fokozattal kell vagy a 2. fokozattal?melyik nem sebesíi ki jobban a felületet.


2010. márc. 1. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:

2. fok tehát az amia gyorsabb. utána egy napig hagyd békén aztán sima krémmel kened az is jó mert puha lesz a bőröd így a szőrszálaid át tudják szúrni

de szerintem ha gyantát használnál az jobb lenn, kevésbé fájdalmas és tovább is tart a hatása

2010. márc. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

van gyantamelegítőm és patronom lehetne azzal is.csak az epilátor a piciket is kiszedi.

oké akkor a gyorsabbikkal fogom és neked nem nő be a szőr??szoktad??

2010. márc. 1. 18:40
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is mindig epilátorral szedem le ott. Eleinte akár kenegettem, hintőporoztam, mindig benőtt vagy kipattogott. Most már jó 4 hónapja hetente 1-2 alkalommal mindig átmegyek rajta, és nem nagyon nő be a szőr. Testápolóval is már csak akkor kenem, ha az egész testemet bekrémezem.

Szóval a lényeg, hogy hozzá kell szoktatni a bőrt, utána már nem lesz probléma vele!

2010. márc. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!