Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Haj világosítása citrommal?...

Haj világosítása citrommal? Próbálta valaki? Tényleg világosítja csak egy kicsit?

Figyelt kérdés
Tavaly befestettem feketére a hajam, szerencsére kopott, így a fodrászom végig sötétbarnára festette. Akkor tetszett is, viszont most szőke mellírokat szeretnék bele, de azt mondta, így még nem lesz szép szőke színe (a hajamat nem akarom megint tönkrevágni,). Viszont ha még kicsit világosodna, lehet, már meg lehetne csinálni.
2015. jún. 24. 10:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Hűha... A sötétbarna hajadon nem tudom mennyit lehetne ilyen házi módszerrel világosítani. Nekem tavaly lett aranybarnára befestve a sötétbarna hajam, pár árnyalattal világosabb is lett, azóta nem is festettem. Mostanában én kamillateával szoktam hajmosás után leöblteni (mert az annyira nem roncsolja a hajat, mint a citromlé). Mintha egy-két tincsem tényleg szőkésebb lenne. De alig észrevehető. És hát mondom hogy a Te sötétbarna hajadon szerintem mégkevésbé lenne látható, de próba szerencse! (:
2015. jún. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) Kipróbálom akkor a kamillateát is, hátha :)
2015. jún. 24. 12:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, milyen a hajtípusod, nekem vékonyszálú, könnyen törik. Két nyárral ezelőtt próbáltam ki, hogy citromlével bekentem a hajam, és kifeküdtem a napra. Sötétszőke hajam színén semmit nem változtatott, de borzasztóan roncsolta a hajamat. Pár hónap múlva le is vágattam vagy 15 centit, mert annyira széttöredezett a vége... Mostanában kipróbáltam a mézrs fahéjas pakolást, ami elvileg segíthet világosítani, de közben hidratálja is a hajat. Egy kicsi arany csillogást adott neki, de több alkalommal kell alkalmazni a hatásért.
2015. jún. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod tönkretenni a hajad akkor citromot ne tegyél rá, mert az is roncsol és nem is nagyon világosít. Kamilla képes kicsit világosítani, roncsolás nélkül, de szerintem sötétbarna hajon a változást észre sem fogod venni. Ha szőke melírt akarsz mindenképp le kell szívatni a sötétbarnát.
2015. jún. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A citromot akkor ki sem próbálom, így is nagyon vékonyszálú a hajam. Leszivatni nem igazán szeretném én sem, és a fodrászom sem tanácsolja, úgyhogy maximum megvárom míg lenő.
2015. jún. 24. 13:22
 6/6 anonim ***** válasza:
C vitaminnal tudsz rajta világosítani.
2017. júl. 9. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!