Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit érek el, ha a sötétebb...

Mit érek el, ha a sötétebb hajszínre világosabb festéket kenek?

Figyelt kérdés

A minap egy ismerosommel futottam ossze, akinek sotet festett haja -volt- de befestette oleo-val, es kivilagositotta a termeszetes lenoveset es a festeket is. Bar a szine neki nem tetszett..mellekes.


Az en hajam tartosan szinezve mar par eve, sotetre, de feketenek tunik. Nem tetszik igy, jobb lenne 2-3 arnyalattal vilagosabb. A lenovesem 3 cm-s, ami kozepbarna, tehat vilagosabb.

Ha ramegyek egy vilagosabb tartos szinezovel, 6-os oxival, mit erek el?


Koszi szepen.



#haj #szín #kiegyenlítés #festék világosítása
2015. ápr. 19. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ismerősödnek szerencséje volt. A világos hajfesték jó eséllyel vagy semmit nem csinál a festett részekkel, vagy valami vöröses, foltos rettenet lesz belőle. És mondjuk van rá 1% esélyed hogy úgy jársz mint a barátnőd.
2015. ápr. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Attól függ pontosan milyen színre milyen festékkel mész, a lenövést befogja olyanra amilyen a festék, de a többi valószínűleg nem lesz szép, foltos is lesz. És nem biztos hogy bármennyit is világosodik.

Ha sötétre van festve a hajad akkor inkább hajradírt használj.

2015. ápr. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem mindig eddig mindig világosodott, ha sötétebb hajra világosabb festéket kente. pár napja a festett vörösesbarna hajamra tettem sötétszőke festéket, és világosabb lett.

otthon festem magamnak, bolti festékkel, 8 éve, és mindig világosodást tapasztaltam, soha nem lett foltos.

2015. ápr. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tartós színezővel biztosan nem tudod kivilágosítani. Hajfestékkel igen, de inkább 9%-os oxidálószerrel. Ha írsz nekem és jobban leírod a hajad mostani állapotát személyreszabottabban tudok segíteni.
2015. ápr. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!