Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A bibircsókot, szemölcsöt meg...

A bibircsókot, szemölcsöt meg hasonlókat nem lehet úgymond borotválni, szőrteleníteni, vagy csak nem szokták a fiúk lányok?

Figyelt kérdés
Engem zavar, ha egy szép lányon ilyet látok, és nem a kinövés, hanem a szőr része, amiért elnézést, ha megbántok valakit.

2015. jún. 24. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Van egy ilyen "bibircsók" (igazából megnőtt anyajegy :D) az államon, 4-5 szőrszál nő belőle, ki szoktam tépkedni szemöldökcsipesszel.

Van aki ettől egyből a szívéhez kap, hogy "úristen, azt nem szabad, mert elrákosodik", de kb. 10 éve tépkedem, semmi baja nincs. Anyámnak az arca jobb oldalán van egy, ő meg kb. 40 éve tépkedi azt a pár szál szőrt.


Aki nem akarja tépkedni, mert fél, hogy valami baja lesz, az is le tudja vágni kisollóval a tövénél.

Vagy magát a bibircsókot is le lehet szedetni (csak én meg attól fosok :D).

2015. jún. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

#1: ugye nem volt sértő a kérdés?

miért félsz leszedetni, ha tépkedni meg mered, annak ellenére, h elrákosodhat? nem értelek :)

2015. jún. 24. 23:27
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem volt sértő a kérdés.


Azért félek leszedetni, mert pont olyan helyen van, ami pl. evésnél nagyon mozog és emiatt rohadt sokára gyógyulna be rendesen. Az meg a másik, hogy utálom az orvosokat.


Egyébként ezt csak mostanában kezdtem el hallani, hogy elrákosodhat, de szerintem ez baromság. Ennyi erővel ha egy nőnek sok anyajegy van a lábán, akkor ne gyantázzon? Mert tuti, hogy anyajegyekből is nő a szőr, nem csak körülötte...

2015. jún. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!