Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudok tartósan szőrtele...

Hogyan tudok tartósan szőrteleníteni? Vagy mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

2015. jún. 4. 17:09
 1/10 anonim válasza:

Attól függ, hogy milyen testfelületen akarsz szőrteleníteni! A gyanta és az epiláció tartósak(karra, lápra és hónaljra jó az epilálás, a gyanta pedig mindenhová). :)

Vannak szőrtelenítő krémek is, de azok nem igazán vállnak be... legalábbis nekem nem jöttek át!

2015. jún. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Gyanta,epilátor,lézeres szőrtelenítés
2015. jún. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És ha nagyon érzékeny a bőröm? Mert lehet rossz gyantát vettem, nem tudom, de teljesen kipattogott tőle a lábam...
2015. jún. 4. 20:02
 4/10 anonim ***** válasza:
Meleggyantát használtál?Mert ha nem,akkor azt próbáld meg!
2015. jún. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen, meleg gyantát használtam.
2015. jún. 4. 20:54
 6/10 anonim válasza:
100%

Az sem mindegy ugye, hogy milyen módon melegíted a gyantát. Nekem is nagyon érzékeny a bőröm, és a zöld színű görgőset (aloe verás azt hiszem) használom, gyanta melegítő géppel. Ha nincs géped akkor ugye van a meleg vízben mikrózós, vagy meleg vízben melegítős módszer... nekem ezekkel sose sikerült jó állagú gyantát elérnem, és mindig felsértettem a bőröm.


Általában a hideg gyanta csíkokhoz szoktak adni letörlő kendőt. Ha nem ilyen csomagos gyantád van, szerintem bármelyik drogériában be tudsz ilyen kis cuccot szerezni! :) Az hidratál is mellég és nem pattogsz ki egyáltalán. Legalábbis nálam a lábacskáimon így van.


Remélem hasznos voltam :)

2015. jún. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#4-es vagyok

Nekem is ki szokott utána pattogni,de szerintem mindenki másnak is.Ugyanis szőrt tépsz ki,az meg azért valamilyen szinten megviseli a bőrödet függetlenül attól,mennyire érzékeny.Ha teheted gyantamelegítőt használj,utána pedig olajos törlőkendővel töröld át(lehet kapni csak olajat is de kendőt is ami már eleve olyan).Ha ez megvan nem árt bekenni valami hidratáló testápolóval.Nem rögtön,de pár óra után de legalább másnapra el kell hogy múljon.Nekem ez vált be.Remélem tudtam segíteni :)

2015. jún. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Próbáld meg a cukorgyantát! :) Azt otthon is el tudod készíteni, meg nem fáj annyira, mint a rendes gyanta mivel ellentétesen viszed fel mint a "normális" gyantát. :)
2015. júl. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is csak ajánlani tudom a cukorgyantát. Nekem is érzékeny a bőröm. Az epilátortól eléggé kikészült. De a cukorgyanta nagyon jó dolog.
2015. júl. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Jojó26 válasza:
Cukorgyanta! :D
2015. júl. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!