Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Korpás ÉS száraz hajra mit...

Korpás ÉS száraz hajra mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Sajnos egyszerre nagyon száraz és nagyon korpás a hajam (az utóbbi pár éve kezdődött).

Ha ejezetten száraz hajra való sampont használok, akkor egy kicsit jobb a helyzet, viszont hullik a korpám, ha pedig korpásodás elleni sampont, a hajam mosás után ugyanolyan sprőd marad.

Van valami kombinált sampon ilyen hajra?


2015. jún. 24. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a samponválasztás csak minimálisan tudja ezt befolyásolni. Ha korpás a hajad, az azért van, mert a fejbőröd nagyon ki van száradva. Próbálj meg hajmosás előtt valamilyen pakolást (akár házi) felkenni, belemasszírozni a fejbőrödbe. Emlékszem mikor nekem pár éve hasonló problémám volt a sok lakkozástól, panthenol sprayt fújtam a hajamra, hát nem akartam elhinni olyan szép lett tőle a fejbőröm és a hajam is. Balzsamot is mindenképpen használj hajmosás után.
2015. jún. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez egy elég jó cikk:

[link]

2015. jún. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Probald ki a korpasodas elleni hajszeszt, pl Seborin (1000ft) ha nem segit (tuti fog) akkor nezesd meg bőrgyógyásszal, a vegeire pedig hajpakolast tegyel!
2015. jún. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. jún. 30. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!