Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajápolást ajánlotok a...

Boldog Dorina kérdése:

Milyen hajápolást ajánlotok a hajamra?

Figyelt kérdés

Göndör hajam van sok, de nem hosszú kb középhosszú...csak nagyon sok és száraz töredezett :/ Milyen hajápolót ajánlotok? Már nagyon sok félét ki probáltam de kevés jött be

írjatok samponokat,pakolásokat vagy valami ápolót valami praktikát ,vagy ha valakinek van ilyen "Házi készítésű izé" azt is nyugodtan bármit!!!!!



2015. jún. 9. 19:49
 1/3 anonim válasza:
Ricinusolaj(patikába lehet kapni 250ft körül) összekevered egy kis mézzel nagyonjót tesz a száraz töredezett hajnak tekerd be törölközövel vagy 2-3 órát hagyd rajta nekem bejött. Samponnak a Rossmann ba lehet venni ilyen hajbalzsamot de sampon is van belőle Argánolaj így pontos gyártot nem tudok de megfogod találni. Könnyebb fésülni és puhább is a hajam tőle én bátran ajánlom nekem bejött :)
2015. jún. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is száraz töredezett hajam van azzal a különbséggel hogy az enyém egyenes.

Olajokból a wella oil reflections(2000 ft körül van nem a legolcsóbb) vagy a DM sajátmárkás Belea oil repair jött be.

Balzsamból syoss valamilyen keratinos balzsamot használok.

Mivel könnyen gubancolódik a gliss kur total repair rózsaszínes spray-t szoktam a hajamra fújni.

Otthoni pakolásokból az olíva vagy argánolajos tojásfehérjés pakolást használok heti 1x :)

2015. jún. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Elég ha bioboltban veszel argán olajat és minden nap kensz a hajadra pár cseppet belőle.

Hidratáló sampon, balzsam sokféle van, szilikonmenteset keress. Pl Inecto Pure Coconut.

A töredezett részeket pedig vágasd le, másképp sose jön helyre a hajad.

2015. jún. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!