Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lanyok! Hogy oldjatok meg...

Lanyok! Hogy oldjatok meg hogy mindennap sima legyen a labatok nyaron? 16/F

Figyelt kérdés
A borotvatol ugyanis szur, epilator se tul tartos, gyantanal meg varni kell meg megno?

2015. jún. 25. 11:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem szúr a borotvától, lehet h neked erősebb a szőrzeted. Ilyenkor marad a gyakoribb szőrtelenítés sajnos.
2015. jún. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A gyanta és az epilátor ugyanolyan hatásos, ugyanis gyökerestől távolítja el a szőrt. Hetente 1x epilálok.
2015. jún. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is, heti egy epilálás. Valóban ugyanolyan, mint a gyanta, csak kicsit lassabb. A hét végén még nem vállalhatatlan, bár egy-egy szál már kinő.
2015. jún. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy.

Gyantázom van cukorpasztázom, ahhoz meg egy kicsit ki kell nőnie, hogy ki lehessen tépni rendesen. Ha elkezd kinőni, de még nem érte el azt a hosszt, hogy valamelyik kiszedje, addig vékony hosszúnadrágot hordok.

2015. jún. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Epilálom 3 naponta. De a borotvával sincs gond, csak azt naponta kell és nem olyan sima tőle a bőr. Gyanta kizárva, én nem járkálok szőrösen...
2015. jún. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2015. jún. 25. 15:38
 7/9 A kérdező kommentje:
amúgy fiú vagyok de ez mindig érdekelt :)
2015. jún. 25. 15:38
 8/9 anonim ***** válasza:
oda írtad hogy fiú vagy és ennek tudatában válaszoltak is a csajok. :D De.. lehet azt hitték hogy neked kell mint tanács.. ma már annyi homár van akik borotválják a lábukat meg szőrtelenítik magukat hogy ez a kérdés, tőled mint fiútól fel sem tűnik senkinek. De ne várj mást. Válasznál többet nem kapsz. :D
2015. júl. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Miért lenne homár az a fiú, pasi, aki szőrteleníti a lábát? Utolsó, te olyan korlátolt vagy, ha ezt komolyan is gondolod.


Igen is jó az, ha egy pasi is szőrteleníti magát! :)

29N

2015. júl. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!