Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kb. mennyibe kerül egy (szinte...

Kb. mennyibe kerül egy (szinte) teljes testre kiterjedő gyantáztatás kozmetikusnál?

Figyelt kérdés

Sajnos borzasztó szőrös vagyok és muszáj egy-két hely kivételével mindenhol szőrtelenítenem.. :(

Most mennék először ezzel kozmetikussal, eddig itthon borotváltam itt-ott de át szeretnék állni egy hosszabb távú módszerre. Szerencsére nem nő gyorsan a szőr csak sok van.

Mennyibe lenne kb?



2015. jún. 26. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Mondd,hogy fiú vagy!

Szerintem ne zavarjon nagyon,max a hátadon szedesd le:))

2015. jún. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Lány vagyok.

Ne gyertek a dumával please hogy menjek dokihoz mert már voltam és minden hormonom rendben van ez sajnos genetika. Sok helyen vékony és pihés de fekete ezért ki szeretném szedetni.

Szóval kb mennyi lenne?

2015. jún. 27. 13:24
 3/6 anonim ***** válasza:

Fú fogalmam sincs,amúgy első vagyok,és nem jövök ilyennel,mert sajnos én is hasonló cipőben járok,nagyon sötét a szőröm.Hála égnek a hátamon mellkasomon szőke.

Kérdezd meg egy közeli kozmetikusnál.

2015. jún. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szerencsés vagy. :)

Megkérdezem majd, csak gondoltam hátha valaki meg tudná saccolni!

2015. jún. 27. 13:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocsi,nem láttam,hogy válaszoltál,de szerintem,ha tlnyleg minden akkor falun 3000-3500 kb,városban passz,tuti kétszerese sajna.De ez csak tipp..
2015. jún. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
6000-8000.-
2015. dec. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!