Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kezdjek a pattanással?

Anitaa2001 kérdése:

Mit kezdjek a pattanással?

Figyelt kérdés
Sziasztok, már 2 évvel ezelött az orromon lett egy pattanás szerintem elvakartam mert most is meg vaan és egy piros seb van ott.egyszer egyszer amikor elvakartam akkor vérzett..mit csináljak hogy eltünjön?? nagyon fontoos.kérlek minnél hamarabb

2015. jún. 27. 10:12
 1/3 A kérdező kommentje:
Nem nevezném sebnek inkább egy folt.
2015. jún. 27. 10:16
 2/3 anonim ***** válasza:

akkor gondolom ott maradt a patti helye, és olyan, mint egy heg.

ezt AHA hámlasztóval és folthalványító készítményekkel lehet eltüntetni. olyan krémre, szérumra lesz szükséged, ami tartalmaz stabilizált C vitamint, arbutint, vagy niacinamid-et, vagy akár egyszerre mindet is. :D

viszont ezt inkább ősszel kezdd el, mert a niacinamid kivételével az összes fényérzékenyít.

AHA hámlasztást akár kozmetikusnál is tudsz csináltatni, de rendelni is lehet hámlasztókat.

viszont már most nyáron is figyelj oda arra, hogy azt a foltot naptejezd be, mert akkor könnyebb lesz eltüntetni.

2015. jún. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a segitséget!
2015. jún. 27. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!